1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti!

Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti!

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez bu sabah şeker komasına girerek hayatını kaybettiği öğrenildi. 51 yaşındaki Bekmez'in ölüm haberini Esra Sönmezer, sosyal medyadan duyurdu.

Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti!

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti. 51 yaşındaki Bekmez’in şeker komasına girerek yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Menajer Selma Bekmez bu sabah hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran Esra Sönmezer, 'Canım kadar sevdiğim, menajerim ve arkadaşım Sema Bekmez ansızın hakkın rahmetine kavuşmuştur. Sevenlerini Ulus'ta hastaneye bekliyorum' mesajını paylaştı. 51 yaşındaki Bekmez’in şeker komasına girerek öldü.

5fa526a367b0a90c44478083.jpg

Murat Göğebakan'ın ölümünün ardından annesi Hatice Gögebakan, oğlum kanseri yendi ama ihaneti yenemedi, eşi Sema Bekmez'in hasta yatağında ihanetini öğrenince tedaviyi reddetti ölümü seçti demiş ve tüm sevenlerini yasa boğmuştu.

cfzi6ltw8aqyae1.jpg

SEMA BEKMEZ KİMDİR?

31 Temmuz 2014 yılında vefat eden Murat Göğebakan Sema Bekmez ile 2000 yılında evlendi ve bu evlilik 11 yıl sürdü. Çift 2011 yılında ayrıldı. Sema Bekmez ile Murat Gögebakan'ın Bülent adında bir oğlu var.

11 yıl süren evlilik 2011 yılında son buldu. 2009 yılında kansere yakalanan Murat Göğebakan, hastalığı yendikten kısa süre sonra eşi Sema Bekmezle yollarını ayırmıştı.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
1
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum