1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Murat Övüç'ten Demet Akalın'a gönderme: "İki gün makarna yiyin"

Murat Övüç'ten Demet Akalın'a gönderme: "İki gün makarna yiyin"

Murat Övüç pandemi karantina döneminde çalışamadıkları için sıkıntı yaşadıklarını dile getiren ünlülere gönderme yaptı. Övüç: "Ne oldu iki gün makarna yiyin, ölür müsünüz? " diyerek özellikle Demet Akalın'ı hedef alan açıklamalarda bulundu.

Murat Övüç'ten Demet Akalın'a gönderme: "İki gün makarna yiyin"

Murat Övüç geçtiğimiz gün bir mekanda 10 aileye yemek daveti verirken görüntülendi. Övüç, Pandemi süreci boyunca "Geçinemiyorum" diyen ünlülere ateş püskürdü. Övüç, özellikle Demet Akalın'ı hedef alarak sert sözler sarf etti. 

"İNSANLAR YİYECEK EKMEK BULAMIYOR"

Övüç karantina dönemi boyunca konserleri iptal olan Demet Akalın'ı hedef göstererek isyan etti;

"Ne çabuk nereden geldiklerini unutuyorlar? Ne çabuk ne olduklarını unutuyorlar? Aç kalmış, vah vah vah ne üzüldük! Ne oldu iki gün makarna yiyin, ölür müsünüz? Her gün et, biftek yiyorlar. İnsanlar ekmek bulamıyorlar."

"Ben pandemi döneminde 1971 aileye erzak götürdüm. Millet yazlıklarında, evlerinde kebap yaparken ben insanlara erzak kolileri götürdüm. Teşekkür plaketleri aldım."

"Herkes konuşuyor; Murat Övüç böyle, Murat Övüç böyle... Hayırdır. Tırnaklarımızla geldik, Murat Övüç'ün adını anarken bir düşün bakalım; bu adam ne yapıyor?"

"541 tane evlada burs verdim. Hadi çıksın bir delikanlı, hadi çıksın bir sanatçı 'ben de verdim' desin. Konuşuyorlar sadece, gülüyorum onlara."

5efc6c17adcdeb1ff050e50e.jpg

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Murat Övüç 1968 yılında Van’da doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. İstanbul'da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç'ün müşterileri arasında ünlülerde bulunmaktadır. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu'nda otel ve restoran işletiyor.

Günümüzde bir çok sosyal medya fenomenleri mevcuttur. Bunlardan en popüler sayılan isimlerden olan Murat Övüç’ün asıl mesleği medyum’luktur. İstanbul’da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç’ün müşterileri arasında ünlülerde bulunmaktadır.

Özellikle instagram sayfasındaki takipçi sayısı ile bir çok sanatçı ve ünlüyü gerisinde bırakmayı başaran Murat Övüç ilginç kişiliğinin yanı sıra yardımseverliği ile de tanınmaktadır.

Murat Övüç,“Benim Adım Osman” isimli komedi filminde oynayan oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış ve “Benim canım oğlum. Aslanım, nefesim, gururum. Benim dünyam… Ağır başlı, asil oğlum iyi ki doğdun” ifadelerini kullanmıştı.

20 yaşındaki oğlundan bahseden fenomen, "Çok kazanıyorum yalan söylemeyeceğim. Bütün servetimi oğlum Burak Can'a harcıyorum. 20 yaşında aslanlar gibi. Koronavirüsü geçtikten sonra Amerika'ya dil eğitimine gidecek. Kız arkadaşıyla orada bir hayat kuracaklar" şeklinde konuşmuştu.

murat-ovuc-instagram-660x417.jpg

MURAT ÖVÜÇ'ÜN OĞLU KİMDİR?

Murat Övüç'ün oğlu şuan 19 yaşında. Burak Can Övüç'ü babası Murat Övüç sosyal medya hesabından paylaşarak 19. yaş gününü kutlamıştı.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT