1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Nesrin Cevadzade Kimdir | Tatmin Edilmesi Zor Bir Kadınım Açıklaması

Nesrin Cevadzade Kimdir | Tatmin Edilmesi Zor Bir Kadınım Açıklaması

Güzel oyuncu Nesrin Cevadzade Antalya Film festivaline katıldı. Kendisiyle ilgili cesur açıklamalarda bulunan Nesrin Cevadzade, tatminsiz bir kadınım açıklamasında bulundu. Peki Nesrin Cevadzade kimdir?

Nesrin Cevadzade Kimdir | Tatmin Edilmesi Zor Bir Kadınım Açıklaması

Antalya Film Festivali'ne cesur kıyafeti ile damga vuran 35 yaşındaki güzel oyuncu, "Geçen sene uluslararası bölümün jüri üyelerinden bir tanesiydim. 10 senedir Antalya Film Festivali'ne katılıyorum. Bu sene ne jüri üyesiyim ne de filmim var. Tamamen utanmazlıktan elimi kolumu sallayarak geldim. " dedi.

Cevadzade ayrıca "Divalığımın keyfini sürüyorum. Evlilik düşünmüyorum çünkü divaları mutlu etmek zordur. Diva olduğum için tatmin edilmesi zor bir insanım" ifadelerini kullandı.

Antalya Film Festivali VE kırmızı halı ile ilgili soruları cevaplayan Nesrin Cavadzare "Bence kırmızı halı çok görkemli olması gereken bir yer. Dünyadaki bütün starlar, o güne hazırlanır. Tasarımcılar starları giydirmek için yarışırlar. Bir tek bizde öyle olmuyor nedense" dedi.

Kıyafetiyle de ilgili konuşan oyuncu "Ben nasıl bir şey isteğimi söylüyorum ve hazırlanıyor. Ancak saç ve makyajımı kendim yapıyorum. Yoksa kırmızı halıya en çok kafa patlatmış kişi ben değilim" diye konuştu.

Sosyal medyadaki diva yakıştırmaları hakkındaki sorulara gülümseyerek cevap veren Nesrin Cavadzade "Divalığımın keyfini sürüyorum. Evlilik düşünmüyorum çünkü divaları mutlu etmek zordur. Diva olduğum için tatmin edilmesi zor bir insanım" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Dört kedim olduğu için evlenmem imkansız. Evde yer yok."

Nesrin Cevadzade Kimdir

34 yaşındaki oyuncu "Evde nasıl birisiniz?" sorusuna "Beyonce dinleyip dans ediyorum odamda" diye cevap verdi.

Sosyal medyadaki cesur pozlarıyla gündeme gelen Nesrin Cavadzade, “Yaklaşık 10 senedir oyunculuk yapıyorum. Üst üste koyunca boyumu aşan ödüllerim, 10 tane sinema filmim var ama son bir senedir Instagram kullanmaya başladım. İnsanlar beni Instagram fenomeni gibi algılıyor.Yeni jenerasyon beni tanımıyor galiba" demişti.

"Türkiye’de gerçekten Kim Kardashian gibi muamele görüyorum. Halbuki çok saygın bir sinema oyuncusuyum" diye sitem eden Nesrin Cavadzade Küçük Ağa (dizi), Annemin Şarkısı, Son Mektup (film) gibi projelerde yer aldı. Cavadzade 'Kuzu' filminde ise oynadığı Medine karakteri ile 51. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü almıştı.

Nesrin Cavadzade kimdir

30 Temmuz 1982 senesinde Azerbaycan Bakü’de hayata gelen bir isimdir.Boyu 1.70 olan Azeri Oyuncu 11 yaşına kadar Bakü’de yaşamış sonra Annesi ile birlikte Türkiye’nin En büyük Nüfusuna sahip İstanbul ilimizde yaşamaya başlamıştır.Türkçesi hiç olmadığı için Azerbaycan’da ilkokul 4’e kadar okumasına rağmen Cent Koleji’nde tekrar baştan okumuştur.Türkçe’yi çok az zaman geçmesinden sonra çok iyi bir şekilde öğrendi ve konuşur hale geldi.

Nesrin Cevadzade Kimdir

Nesrin Cavadzade Lise Okuduğu sıralarda Okulun Tiyatro Kolu’nda bulundu ve Türkmen Düğünü adındaki oyunda oynadı.Bu oyun Şişli’de bulunan Tiyatro Kara’de sergilenmiştir.Lise’den sonra Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümüne yazılmış ve Üniversitesi 5 yılda bitirmiştir.Üniversite’nin sonrasında oyunculukla ciddi bir şekilde ilgilenerek Şahika Tekand Studio’ya yazılmış ve burada 2 sene kadar eğitim almıştır.Nesrin Cavadzade Türkçeyi mükemmel konuşabiliyor ayrıca İngilizce ve Rusça’da bilmektedir.

Üniversite ve eğitimlerinin sonrasında İlk dizisi olan Yersiz Yurtsuz adındaki dizide başrol oynayarak ekran karşısında bulundu.Dizideki başarılı grafiğinden sonra dizi yönetmeni olan Cemal Şan Dilber’in Sekiz Günü ismindeki Film içinde ona teklifte bulundu.Ünlü oyuncu teklifi kabül ederek oynadı ve bu filmden sonra En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı.

2011 tarihinde Atv’de yayınlanan Al Yazmalım adındaki dizide oynadı.Bu dizinin aynı senesinde Güzel Günler Göreceğiz ve Yangın Var adındaki filmlerde oyunculuk yaptı.Bu iki filmdede başrol oynamıştır.Bu Filmler’de yine
 

Nesrin Cavadzade Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Son Mektup (Film)
2014 – Annemin Şarkısı (Film)
2014 – Küçük Ağa
2013 – Görüş Günü Kadınları
2012 – Ağır Roman Yeni Dünya
2012 – Derin Nefes Al (Film)
2011 – Yangın Var
2011 – Güzel Günler Göreceğiz
2011 – Al Yazmalım
2010 – Samanyolu
2010 – Acı
2009 – Gitmek: Benim Marlon ve Brandom
2008 – Dilber’in Sekiz Günü
2007 – Pazar – Bir Ticaret Masalı
2007 – Yersiz Yurtsuz

HABERE YORUM KAT