1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Norm Ender kaza yaptı! Norm Ender'in sağlık durumu nasıl?

Norm Ender kaza yaptı! Norm Ender'in sağlık durumu nasıl?

Ünlü rapçi Norm Ender İstanbul Vatan Caddesi'nde kaza yaptı. Ünlü rapçinin kolunda çıkık, sağ ayağında ise kırık oluştuğu tespit edildi.

Norm Ender kaza yaptı! Norm Ender'in sağlık durumu nasıl?

Şarkıları ve sahne şovlarında söylediği sözlerle son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Norm Ender, trafik kazası geçirdi. Ünlü rapçi İstanbul Vatan Caddesi'nde aracıyla seyir halindeyken başka bir otomobile sürtünüp direksiyon hakimiyetini kaybetti. 

SAĞ KOLUNDA ÇIKIK,AYAĞINDA İSE KIRIK OLUŞTU

 Kaza yapan rapçi hemen hastaneye kaldırıldı. Norm Ender'in kolunda çıkık, sağ ayağında ise kırık oluştuğu tespit edildi.

NORM ENDER KİMDİR? 

Ünlü rapçi önümüzdeki günlerde taburcu olacak.,NORM ENDER KİMDİR?Ender Eroğlu veya bilinen sahne adıyla Norm Ender, 25 Mart 1985 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya geldi. 10 yaşlarında Cartel müzik grubu sayesinde rap müziği ile tanışan Norm Ender, sürekli olarak kavga içerisinde geçen eğitim hayatı nedeniyle lisede eğitimine son verdi. 2001 yılında yazdığı rap şarkılarının arkadaş çevresi tarafından sevilmesi nedeniyle rap yapmaya başladı. atv televizyon kanalında 2004 yılında yayınlanan Akademi Türkiye müzik yarışması programına katıldı. Kaynak: Norm Ender kimdir? Norm Ender nereli, kaç yaşında? Norm Ender yeni şarkısı 

Norm Ender kaza yaptı! Norm Ender'in sağlık durumu nasıl?

AKADEMİ TÜRKİYE' YARIŞMASINA KATILDI

İzmir'in özellikle Bornova ilçesinde birçok diskoda rap şarkıları söyleyen Ender, İstanbul iline Akademi Türkiye müzik yarışmasına fon müziği yapmak üzere çağrıldı. Yarışmadan pop müzik okuması da istenince, kavga ederek ayrılan Ender, tekrar İzmir iline geri döndü. Daha sonra Akademi Türkiye programına kızdığı için Rap Dersi isimli bir rap parçası yazdı. Ayrıca Oktay Kaynarca'nın sunduğu Her şey Dahil isimli programda konuyla ilgili yorum içeren En Çekici Manken adlı bir rap parçası söyledi. Bu esnada Erman Altınoğlu ile grup olarak çalışıyordu. Bu nedenle Ender & Erman veya Erman & Ender olarak tanınıyorlardı. Eksik Etek parçasını sözlerinde de bu adı kullandılar. Vatani görevi olan askerlik hizmetini yerine getirmesinin ardından Ender, 2010 yılında İçinde Patlar isimli solo bir rap albümü yapmış ve albümde bulunan Çıktık yine yollara parçasına klip çekti. 2012 yılında ise yeni bir albüm çıkartacağını açıkladı. Albümü ile ilgili tanıtma çalışmaları kapsamında İzmir, Diyarbakır ve Ankara illerinde konserler vermiştir. Tek olarak çalışması ile birlikte Norm Ender takma adıyla anılmaya başlandı.

HABERE YORUM KAT

2 Yorum