1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Ünlü sunucu ve oyuncu Okan Karacan'ın hayatı merak konusu oldu. Peki Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali. Detaylar haberimizde...

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? sorusu son günlerde Google'da en çok aratılan isimler arasına girdi. Peki Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali haberimizde...

OKAN KARACAN KİMDİR?

Okan Karacan, 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini, İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Terakki Vakfına ait Özel Terakki Lisesi'nde aldı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü kazanan Karacan, bu üniversiteyi tamamlayamadı. 1995 yılında ise kısa bir süre turizm alanında ticaret yapmıştır. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Müzikoloji bölümünü kazanarak, buradaki eğitimini 8 yılda tamamlayabildi. Bu esnada pek çok çocuk tiyatrosunda çalışan Karacan, 2002 yılında Tiyatro Portakal'da Sigara Böreği isimli tiyatro oyununda rol alarak oyunculuk hayatına başladı. Tiyatro oyunculuğunu BKM ve Uygur Kardeşler'de devam ettirerek geliştirdi. Buradan televizyon alanına geçen Karacan, çeşitli televizyon programlarında sunuculuk ve ardından bazı televizyon programlarının yapımcılığını yapmıştır.

Okan Karacan, çeşitli televizyon dizilerinde de rol almış ve iki radyo programı sunuculuğu da yapmıştır. Sinema oyunculuğu alanında ise; ilki 2007 yılında üçüncüsü ise 2013 yılında çekilen Çılgın Dersane serisi sinema filminde doktor Bilgin karakterini canlandırmıştır. Karacan halen yurt dışında Karacan Artistik Hizmetler adıyla hizmet veren bir yapım şirketini çalıştırmaktadır.

2013 yılında Karacan, tam hizmet ajansı ‘ONKA MEDYA’yı kurdu. Zaman içerisinde grup şirketine dönen ajansta; reklam, gıda, yapı medya ve perakende sektörü gibi bir çok alanda kaliteli hizmet verilmektedir. Grubuna bağlı üç şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürüten Karacan; şovmenlik, sunuculuk ve radyo programcılığı konusunda birden fazla ödüle sahiptir.

OKAN KARACAN'IN EŞİ KİMDİR?

Karacan, 2014 yılından bu yana Zeynep Karacan ile evlidir. Alican Karacan ve Ayşe Naz ile birlikte adında iki çocuğu vardır.

OKAN KARACAN'IN OYNADIĞI DİZİLER

Salacak Öyküleri, 1998, Tilt Mahmut
Hayat Bilgisi, 2003, (2005-2006 sezonları) Bestele Behçet
Bir Varmış Bir Yokmuş, TV filmi, 2005
Sevda Tepesi, 2005, Adem
Dedektif Biraderler, 2008, Turna
Çılgın Dershane Üniversite, 2014, Doktor Bilgin

OKAN KARACAN'IN OYNADIĞI FİLMLER

Çılgın Dersane, 2007, doktor Bilgin
Çılgın Dersane Kampta, 2008, doktor Bilgin
Ayakta Kal, 2008, Ömer
Çılgın Dersane 3, 2014, doktor Bilgin

OKAN KARACAN SON HALİ

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Okan Karacan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Okan Karacan eşi ve son hali

Koronavirüs testi pozitif çıkan ünlü oyuncu Okan Karacan, durumu kötüleşince hastaneye kaldırılmıştı.

10 günlük tedavinin ardından durumu iyiye giden Karacan, 18 Ocak Pazartesi günü sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ""Herkese merhaba... 10 günlük mücadelenin ardından sizlere yeniden "merhaba" demek istedim. İyi ki varsınız, güzel haberlerle karşınızda olacağım inşallah sevgi ile..." ifadelerine yer vermiştir.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT