1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ömür Gedik'ten cinsel içerikli paylaşımına açıklama

Ömür Gedik'ten cinsel içerikli paylaşımına açıklama

Sosyal medya hesaplarından yaptığı muzlu içerik ile büyük bir tepki çeken Ömür Gedik Instagram hesabından video yayınlayarak vatandaşları et yememesi konusunda uyarmak için bu tarz paylaşımlar yaptığını söyledi.

Ömür Gedik'ten cinsel içerikli paylaşımına açıklama

Twitter hesabından ve Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündem olan Ömür Gedik: "Geceye mesajım seks diyorum" yazılı fotoğraflar paylaştı. Paylaşımıyla kısa sürede tepkilerin odağında olan Gedik, bu tarz fotoğrafları neden paylaştığını açıkladı.

CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLARIYLA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Yaptığı paylaşım ve çarpıcı açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Ömür Gedik, "Geceye mesajım... Seks diyorum" yazılı bir notla muz fotoğrafı paylaştı. Kısa sürede gündem olmasıyla ilgili Instagram hesabından video yayınlayan Gedik, şunları söyledi: "Dün yaptığım paylaşımı anlayanlar çok iyi anladı ama anlamak istemeyenler başka yerlere çekmeye çalıştı. Dünyada da öyle Türkiye'de de böyle. İnsanların dikkatini belirli bir noktaya çekmek için ya futboldan bahsedeceksiniz ya da cinsel içerikli bir paylaşım yapacaksınız. İşte o zaman herkesin dikkati hop o noktaya çevriliyor. Sizde dikkati toplamışken istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Dünyada tüm hayvan hakları örgütleri, tüm hayvan hakları savunucuları arada sırada bu tip yöntemlere baş vurmak zorunda kalıyorlar. Dertlerini daha çok insana aktarabilmek için.

omur-gedik-yaptigi-cinsel-icerikli-paylasimlarin-12639054-9322-m.jpg

Gerek hayvan çiftliklerinde gerekse de mezbahalarda yaşanan zulmün birazını biliyor olsanız tabağınıza gelen eti siz de geri göndereceksiniz. Fazla et yemek iktidarsızlığa yol açıyor. Bunun nedeni damarları tıkıyor olması. Aslında sağlığınızı tehdit ediyor. Belki de ölüme daha çabuk götürüyor. Bunu sadece ben değil bütün bilim adamları ve sağlık uzmanları söylüyorlar. Vermek istediğim mesaj tamamen buydu ve umarım bu mesaj yerine gitmiştir. İlerde bütün hayvanların çok daha mutlu olacağı bir dünyanın temelleri için umarım birkaç adım daha atabilmişizdir. Amaç tamamen buydu."

omur-gedik-yaptigi-cinsel-icerikli-paylasimlarin-12639054-8356-m.jpg

İşte Ömür Gedik'in tepki çeken paylaşımları:

omur-gedik-yaptigi-cinsel-icerikli-paylasimlarin-12639054-6689-m.jpg

 

HABERE YORUM KAT