1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Operatörler sömestrda 10 GB internet kazandıracak

Operatörler sömestrda 10 GB internet kazandıracak

Öğrencilerin sömestr tatiline girmesinin ardından telekomünikasyon şirketleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, özel kampanyalarla kullanıcılarına bedava internet sunacak. Turkcell kullanıcıları BİP uygulaması ile, Vodafone kullanıcıları Bana Ne Var uygulaması, Türk Telekom kullanıcıları ise Şanslı Çark uygulaması ile bedava internet kazanabilecek.

Operatörler sömestrda 10 GB internet kazandıracak

Milyonlarca öğretmen ve öğrenci karnelerin dağıtılması ile sömestr tatiline giriş yaptı. Tatilin başlamasının ardından Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tatile özel kampanyalarla bedava internet verecek.

TURKCELL'DEN BEDAVA İNTERNET

Turkcell BİP'te bedava internet müjdesi. Tatilde bedava internet hediye. Turkcell BİP uygulamasında verdiği bedava internetleri sömestr özel rekor bir kampanya duyurdu. Turkcell BİP uygulamasının 2020 yılı yarıyıl okul tatili ile birlikte bedava internet yakalama fırsatı sunuyor. 1 GB ve 10 GB arasında bedava internet alabilirsiniz.

VODAFONE, BANA NE VAR UYGULAMASINDA İNTERNET DAĞITACAK

Vodafone Bana ne var uygulamasında sayesinde öğrencilere 5 GB bedava internet verecek. Bana ne var uygulamasıyla 5 GB bedavadan sonra 1 GB ve 2 GB Bedava internet kazanma fırsatı sunacak. Ayrıca öğrencilere özel Yanımda Bedava İnternet 2 hafta kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye.

E-FATURA yazıp e-posta adresinizi yazarak 2 hafta boyunca 1 GB Bedava interneti hemen alabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM, ŞANSLI ÇARK KAZANDIRIYOR

Türk Telekom Şanslı Çark uygulamasıyla öğrencilere 4 GB Bedava internet verecek. Şanslı Çark bedava internet, Türk Telekom gibi Turkcell ve Vodafone kullananlarda katılabiliyor. Şanslı Çark kampanyası Doğuş yiyecek ve içecek firmasının başlatmış olduğu bir sömestr kampanyasıdır ve Milli Piyango idaresi tarafından hediye çarkı olarak kabul edilmiştir. Hemen bugün tatile özel 4 GB öğrenciye bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz. Ayrıca 100 MB, Günlük 250 MB ve Günlük 1 GB bedava interneti her gün alabilirsiniz.

ÖĞRENCİLERE HEMEN 1 GB

Türk Telekom uygulamasında "Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet" paket adıyla 1 GB bedava internet herkese veriliyor. 1 GB Kazan yazıp 5555 mesaj atan herkese 1 GB Bedava internet yüklenecek.

HABERE YORUM KAT

19 Yorum