1. HABERLER
  2. SAĞLIK
  3. Osman Okumuş koronavirüs mü oldu? | Osman okumuş kimdir? Kaç yaşında?

Osman Okumuş koronavirüs mü oldu? | Osman okumuş kimdir? Kaç yaşında?

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile ilgili Türkoğlu Belediyesi basın biriminden açıklama yapıldı. Peki Osman Okumuş koronavirüs mü oldu? | Osman okumuş kimdir? Kaç yaşında? İşte detaylar...

Osman Okumuş koronavirüs mü oldu? | Osman okumuş kimdir? Kaç yaşında?

Türkoğlu Belediyesi basın biriminden Osman Okumuş'a ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Peki Osman Okumuş koronavirüs mü oldu? | Osman okumuş kimdir? Kaç yaşında? Ayrıntılar haberimizde...

OSMAN OKUMUŞ KORONAVİRÜS MÜ OLDU?

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'un koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Türkoğlu Belediyesi basın biriminden yapılan açıklama şu şekilde: 

“Kıymetli hemşehrilerimiz; Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’un bugün yaptırmış olduğu Covid-19 testi maalesef pozitif çıkmıştır. Hekimlerimizin kontrolünde evde tedavisine başlanmıştır. Durumu çok şükür iyi. Dua eder, dualarınızı bekleriz”

OSMAN OKUMUŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Osman Okumuş, Türkoğlu Belediye Başkanıdır.

Osman Okumuş, 1971'de Kahramanmaraş'ın Beyoğlu Beldesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Beyoğlu Beldesinde, lise öğrenimini Hatay ili Dörtyol ilçesinde tamamladı. 1994 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden,Tarım Makine¬leri Mühendisi olarak mezun olduktan sonra 1997-2004 yıllarında Öğretmenlik mesleğini icra etti. 2004 - 2009 ve 2009 - 2014 yıllarında 2 dönem Beyoğlu Belde Belediye Başkanı olarak görev yaptı.

10 yıl Belde Belediye Başkanlığını yaptıktan sonra, 30 Mart 2014 yılı yerel seçimlerinde aday olduğu AK Parti'den,Türkoğlu İlçe Belediye Başkanı seçilmiş olup halen Türkoğlu Belediye Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

2014-2019 yılları arasında Türkoğlu ilçesini 3. Metropol ilçe yapma hedefi ile birçok projeleri hayata geçiren Osman Okumuş, evli ve 4 kız çocuğu babasıdır.

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT