1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

Sinan Akçıl'ın bir ara beraberlik yaşadığı Hadise'nin ablasından, olay paylaşım gelmişti. Hadise'nin Ablası Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi Otilla'ya "kız otilla aklını kullané paylaşımı yapmıştı. Peki Otilla kimdir? Hadise'nin ablası kimdir?

Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

Sinan Akçıl'ın bir ara beraberlik yaşadığı Hadise'nin ablasından, olay paylaşım gelmişti. Hadise'nin Ablası Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi Otilla'ya "kız otilla aklını kullané paylaşımı yapmıştı. Peki Otilla kimdir? Hadise'nin ablası kimdir? Tüm detaylar bolgegundem.com'da.

HADİSE'NİN ABLASI NELER SÖYLEDİ

Bir süredir aşk haberleriyle gündeme gelen Hadise, sonunda sobelendi. ‘Sıfır Tolerans' klibinde oynayan Fransız manken Aurelien Muller ile aşk yaşayan Hadise, her fırsatta çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı. Ünlü popçu, önceki akşam sevgilisi Muller ile çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi.

İstinye Park Zuma'da sevgilisiyle kardeşlerini tanıştıran Hadise, yemek sonrası dikkat çekmemek için mekanı kardeşi Derya Açıkgöz ile terk etti. Kardeşi Derya Açıkgöz'ün yeni koleksiyonunu kutladıklarını belirten Hadise, klipte ve günlük hayatta giydiği kıyafetlerin yabancı starlardan çalıntı olduğu yönde çıkan haberlerin sorulması üzerine “Bir kıyafeti bir kişi giyecek diye bir şey yok.” şeklinde konuştu.

Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

Kardeşi ile restorandan ayrılan Hadise'nin ardından sevgilisi Aurelien Muller ve ablası Hülya, kapıda göründü. Abla Hülya Açıkgöz, aşk haberlerinin sorulması üzerine “Şuan tanışma aşamasındalar. Hadise mutlu olacaksa neden olmasın” diyerek ikilinin birlikteliğini ilk kez doğruladı.

Otilia Kimdir

Tam adı Otilia Bruma olan güzel sanatçı Romanya'nın Suceava ilçesinde dünyaya gelmiştir. 13 Haziran 1992 doğumlu olan seksi sanatçı Otilia çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Onun müziğe olan ilgisini ilk müzik öğretmeni keşfetti. Müziğe olan ilgisinden dolayı da Romanya Ulusal Kolej'de eğitim aldı. Yerel televizyonlarda çalıştı ve şarkılarını seslendirdiğinde henüz 17 yaşındaydı.

İlk sahne adı Bijue oldu fakat Amerika'da aynı isimde bir şarkıcı olduğunu öğrenince sahne adını 2013 yılında Otilia olarak değiştirdi.

Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

2012 yılında All The Stars şarkısı ve klibiyle gündeme geldi. Daha sonra 2013 Haziran ayında French Kiss adlı şarkısı yayınlandı.Ardından, Kasım 2013 yılında Russian Dream ile On Fire şarkıları yayınlandı. On Fire şarkısına Bükreş'te 3 gün boyunca klip çekildi.

Otilia daha sonra JHaps Records ile çalışmaya başladı. Ve tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014'de yayınlandı. Bilionera şarkısı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Otilia, milyonların beğenisini kazandı.

Eylül ayında çektiği klip Youtube'de 30 Ekim itibariyle 5 milyon izleyiciye ulaştı.

Otilla Kimdir | Sinan Akçıl Hadise'nin Ablası Hülya Açıkgöz Neler Söyledi

HABERE YORUM KAT