1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını aldı

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını aldı

Pendik’e yeni belediye başkanı olarak seçilen Ahmet Cin, mazbatasını Pendik ilçe seçim kurulundan teslim aldı.

Pendik İlçe seçim kurulunda gerçekleşen törene, Pendik Seçim kurulu hakimi Enver Kumbasar ilçe seçim kurulu memurları, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, MHP İlçe Başkanı Yüksel Cebe ve çok sayıda partili katıldı.

Pendik ilçe Seçim Kurulu Başkanı hakimi Enver Kumbasar, Seçimleri sağlıklı bir şekilde sonuçlandırdıklarını ifade ederek, Bu seçimde görev yapan kurulumun değerli üyelerine, Pendik ilçe seçim kurulu müdiresine, mesai arkadaşlarıma, sandık başkan ve üyelere, lojistik destek sağlayan Pendik belediyesine çalışanlarına, Güvenliğimizi sağlayan kolluk kuvvetlerine, destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yapılan seçimde en çok oyu alan Adalet ve Kalkın partisi adayı Ahmet Cin, Pendik belediye başkanı olarak seçilmiştir. Kendisini şahsım ve kurulum adına tebrik ediyorum, başarılar diliyorum yasa gereği belediye başkanı olduğunu gösteren İlçe seçim kurulu başkanı ve üyeleri tarafından imzalanan mazbatasını kendisine takdim ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını aldı

Kubasar’ın elinden mazbatasını alan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Biz 3 ayı aşkın zamandır çalışmalarımızı yürütüyoruz. Son 11 gündür seçim kurulumuz çok yoğun bir çalışma temposu gerçekletirdiler. Hukukun da el verdiği son noktaya gelinmiş oldu. Bizde buna istinaden mazbatamızı kendisinden teslim aldık. Çok teşekkür ediyoruz. Pendik’imiz için ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Burada mazbatasını alan Başkan Ahmet Cin, daha sonra devir teslim töreni için Pendik Belediyesi’ne geçti.

Haber: Yusuf Saray

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını aldı

HABERE YORUM KAT