Pendik ekipleri yağmur, fırtına demeden çalışmalarına devam ediyor

Pendik'te yaşanan olumsuz hava şartlarına karşı Pendik Belediyesi önlemlerini almaya devam ediyor. Tam donanımlı ekipler, devrilen ağaçlara, bazı arterlerde çöken yollara ve tıkanan yağmur suyu ızgaralarına hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

Pendik ekipleri yağmur, fırtına demeden çalışmalarına devam ediyor

Hızı saatte 60 kilometreyi bulan fırtına ve 24 saatte metrekareye 87 kiloya kadar yağış düşmesinden dolayı yaşanan olumsuzlara karşı Pendik Belediyesi ekipleri gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Pendik Belediyesi ekipleri de önlemlerin yanı sıra aldığı ihbarlar doğrultusunda tam donanımlı araçlarla yaşanan sıkıntılara müdahele etti. Geçtiğimiz gece bir sitenin çöken istinat duvarına karşı onarım işlemi gerçekleştiren ekipler, devrilen ağaçlara, bazı arterlerde çöken yollara ve tıkanan yağmur suyu ızgaralarına hızlı ve etkin bir şekilde müdahale etti.

Ekipler, vatandaşların yaşanan olumsuzlukları Pendik Belediyesinin 444 81 80 numaralı telefonuna bildirebileceklerini belirttiler.

Pendik ekipleri yağmur, fırtına demeden çalışmalarına devam ediyorPendik ekipleri yağmur, fırtına demeden çalışmalarına devam ediyorPendik ekipleri yağmur, fırtına demeden çalışmalarına devam ediyor

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡