1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, emekliye ayrılıyor! Veda ziyaretlerine başladı

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, emekliye ayrılıyor! Veda ziyaretlerine başladı

Pendik ilçe Kaymakamı İlhan Ünsal, emekliye ayrılması nedeniyle Bölge Gündem Haber’e veda ziyaretinde bulundu. Bölge Gündem Haber imtiyaz sahibi İbrahim Şahin, Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal’a katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken ''Pendik sizi babacanlığınızla hatırlayacak" dedi.

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, emekliye ayrılıyor! Veda ziyaretlerine başladı

İçişleri Bakanlığı'na emekliye ayrılmak için dilekçe veren Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal veda ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda Kaymakam Ünsal’ın veda ziyaretlerinden birisini de Bölge Gündem Haber'e oldu. Ünsal, ziyaretinde haber sitemizin imtiyaz sahibi İbrahim Şahin tarafından kapıda karşılandı. Ziyarette sitenin AR-GE ve Proje geliştiricisi Yusuf Saray’da hazır bulundu.

Şahin, Kaymakam Ünsal’a Pendik’e verdiği katkılar ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek sağlıklı ve huzurlu bir emeklilik geçirmesini diledi.

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, emekliye ayrılıyor! Veda ziyaretlerine başladı

‘’HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM’’

Ziyaretin bir vedadan ziyade teşekkür amaçlı olduğunu söyleyen İlhan Ünsal, ‘’İlçemizde yayın yapan tüm basın kuruluşlarına çok teşekkür ediyorum” dedi. Ünsal emekliliğe ayrılma kararını Pendik’te kalmak için verdiğini söyledi.

Ziyaret sonunda Kaymakam İlhan Ünsal, Bölge Gündem Haber sitesi imtiyaz sahibi İbrahim Şahin ve sitenin Genel Koordinatörü Yusuf Saray ile sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, 2017 yılının Haziran ayından beri görev yapıyordu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡