1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldı

Pendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldı

Yeni park imalatı ve revizyon çalışmalarına son sürat devam eden Pendik Belediyesi Kurtköy Orman Gülü Parkı’nın yapım çalışmalarını tamamladı.

Pendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldı

Pendik Belediyesi ekipleri tarafından yapılan Kurtköy Mahallesi’nin 15. parkı olan Orman Gülü Parkı'nın yapım aşaması bitti.  Ertuğrulgazi Süleymanşah Park’ında da revizyon çalışmalarını bitirmek üzere olan Pendik Belediyesi çalışmalarına özveriyle devam ediyor.

Kurtköy Mahallesi Orman Gülü Parkı’nın yapımı tamamlandı. Park Bahçeler Müdürlüğünün son rötuşlarıyla 556 metrekarelik kullanım alanına sahip park, bölge sakinlerinin hizmetine girdi. Bünyesinde salıncak, tren konseptli oyun üniteleri ve oturma gruplarının yanı sıra basketbol sahasının da bulunduğu Orman Gülü Parkı, Kurtköy Mahallesi’nin 15. parkı oldu.

Pendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldıPendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeni parkların yanı sıra mevcutların tamir, tadilat ve revizyon çalışmalarını da yapıyor. Bu çalışmalardan biri de Ertuğrulgazi Mahallesi’nde hizmet veren Süleymanşah Parkı’nda gerçekleştiriliyor.

Pendik Kurtköy'de Orman Gülü Parkı çalışmalarında sona ulaşıldı

Ekipler, 2 bin 107 metrekarelik alanda kurulu parkta fitness grupları haricindeki oturma grupları dahil tüm oyun ünitelerinde revizyon yapıyor. Süleymanşah Parkı’ndaki revizyonun kasım ayının ilk haftalarında bitirilmesi hedefleniyor.

HABERE YORUM KAT