1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Mhp İlçe Başkanı Serdar Okay'dan İlk Açıklama

Pendik Mhp İlçe Başkanı Serdar Okay'dan İlk Açıklama

Pendik Mhp İlçe Başkanı Serdar Okay'dan İlk Açıklama

Geçtiğimiz günlerde Pendik'in gündemine bomba gibi düşen atama kararı ile Pendik Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanlığına getirilen Serdar Okay resmi Facebook sayfasından ilk kamoyu açıklamasını yaptı.

İşte Serdar Okay'ın yaptığı O Açıklama..

Saygıdeğer Pendikliler ve Milliyetçi Hareket Partisi mensupları,

Mensubu olmaktan Şeref duyduğum, Türk siyasetinde Türk Milliyetçiliğinin yegane temsil yeri olan ve gönüllü bir neferi olarak hizmet etmeye gayret gösterdiğim yarım asra yakın süredir büyük fedakarlıklarla, sosyal maliyetler ödemiş, bilgi birikimi, tecrübesi ile bugünlere ulaşan Milliyetçi Hareket Partisinin Pendik ilçe başkanlığında “BAYRAK DEĞİŞİMİ” olmuştur. 01/11/2014 tarihi itibari ile ilçe başkanlığı görevi ile görevlendirilmiş bulunmaktayım. İlkönce Rahman ve Rahim olan Alemlerin Rabbi Allah’tan (Celle Celelühu) hayırlar nasip etmesini niyaz ediyorum. Görevi devraldığımız İbrahim Çam beye ve çalışma arkadaşlarına, kıymetli ülküdaşlarıma vede Pendik tarihinde hizmet etmiş tüm büyüklerime, ülküdaşlarıma göstermiş oldukları güzel çalışmalar ve hizmetleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Pendikte gücünü mukaddesattan, inançlarından, ilkelerinden ve Türk milletinden alan, Türk milletinin milli ve manevi değerler manzumesinin tamamını benimseyerek siyaset yapmak isteyen her insanın; insan olması sıfatından kaynaklanan, şahıslara bağlı, dokunulmaz, devredilmez ve vazgeçilmez niteliklere sahip temel hak ve özgürlükleri bulunduğuna; bu hakların diğer insanlarla eşit ölçüde kullanma yetki ve özgürlüğünün kutsallığına, bunları her türlü istismardan korumanın, teminat altına almanın ve işlerlik kazandırmanın vazgeçilmezliğine vede ertelenmezliğine inanan tüm Türk Milliyetçilerinin ve tüm Ülküdaşlarımızın kol kola omuz omuza vererek Türk Milletine hizmet edebileceği bir ilçe teşkilatı ideali etrafında Genel Başkanımız sayın Devlet BAHÇELİ’nin ifade ettiği gibi “Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim” diyen diyen bir anlayışla milletimizin hizmetinde olacağız.

Pendik kamuoyu ve güzide Milliyetçi Hareket camiamız mensuplarının bilgilerine arz ederim.

Saygılarımla

Serdar OKAY

MHP Pendik İlçe Başkanı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.