Yeni Pendik Kaymakamı Hülya Kaya Kimdir ?

Resmi gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değişti. Bu kapsamda Pendik kaymakamlığına İstanbul İl vali yardımcısı Hülya Kaya atandı. Peki Hülya Kaya kimdir? İşte yeni Pendik Kayamakamı Hülya Kaya'nın biyografisi.

Yeni Pendik Kaymakamı Hülya Kaya Kimdir ?

Yapılan atamalarla İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Diyarbakır gibi bir çok şehirde bulunan 200'den fazla ilçenin kaymakamı değişti. Bu kapsamda, Pendik Kaymakamlığına atanan isim de belli oldu. Pendik Kaymakamlığına İstanbul Vali Yardımcısı Hülya Kaya atandı. 

Pendik'in yeni Kaymakamı kim oldu ? Hülya Kaya Kimdir ? 

HÜLYA KAYA KİMDİR? 

1974 yılı Akşehir doğumlu olan Hülya Kaya, evli ve iki çocuk annesidir. 1999 yılında Konya Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine girmiştir. Sırasıyla Konya–Altınekin, Çorum–Oğuzlar ve Isparta–Yenişarbademli İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yapmıştır. 2000-2001 yıllarında İngiltere’de yabancı dil eğitimi almıştır. Kaymakam adaylığını müteakip Aksaray–Eskil ve Adıyaman–Tut İlçelerinde Kaymakamlık, Kahramanmaraş’ta Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2008-2009 yıllarında İngiltere’de Portsmouth Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. 01.10.2009 tarihinden itibaren Konya–Sarayönü Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 

Pendik'in yeni Kaymakamı kim oldu ? Hülya Kaya Kimdir ?

3
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡