1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendikspor, "Yeniden Sami Bayram ile devam dedi."

Pendikspor, "Yeniden Sami Bayram ile devam dedi."

Pendikspor, "Yeniden Sami Bayram ile devam dedi."

Geçtiğimiz hafta Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi'nde gerçekleştin olağan genel kurul toplantısında başkanını seçen Pendikspor Sami Bayram ile devam kararı aldı.

Kongreye Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Pendik Belediye Başkan Yardımcıları İzzet Öztop, Vahap Doğan, Rüstem Kabil, PESİAD Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılç, iş adamı Hasan Topaloğlu ve çok sayıda kongre üyesi katıldı.

Bülent Aydın’ın Divan başkanlığı yaptığı kongre saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Kongre daha sonra sunum ile devam etti.

Mevcut kulüp başkanı ve yeniden başkan adayı olan Sami Bayram yaptığı konuşmasında son 3 yılda kurumsallaşma ve mali sportif alanlarda ciddi bir şekilde mesafe kat ettiklerini yakalanan bu başarılarda Pendik Belediyesinin büyük payı olduğunu dile getirdi… Kulübün, altyapısı hakkında bilgiler veren Bayram “ Alt yapıda yetiştirdikleri futbolcuları A takıma kazandırdıklarını bununla da kalmayıp 5 bölgede 600 öğrenciye futbol eğitimi verdiklerini çocuklara beslenme ve eğitim spor desteği sağladıklarını kaydetti. Son olarak Hedeflerinin tesadüf başarılardan ziyade ebedi ve devamlılığı olan başarıları yakalamak olduğunu belirten Bayram “Pendik belediyesine Pendikspor üyelerine ve yönetimine ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Pendik Belediye Başkanın Salih Kenan Şahin Yaptığı konuşmada ise “ Pendikspor’un Her yıl daha iyi bir noktaya geldiğini bu anlamda bu başarıdan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Kendisi ile alakalı olarak yapılan bazı yorumlardan da rahatsız olduğunu bu toplantıda dile getiren Şahin “Benim için değişik yerlerde ve zamanlarda seslendirilen gölge başkan yakıştırmaları doğru değildir… Pendikspor’un tek bir başkanı var oda Sami Bayram’dır “dedi. Son olarak sözlerine Pendik’in bir marka değeri olan Pendikspor için belediye olarak desteklerini sürdürecek olduğunun da altını çizdi.

Tek liste ile gidilen Yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

SAMİ BAYRAM

İZZET ÖZTOP

VAHAP DOĞAN

YILMAZ YILDIZ

AV.AHMET BAYRAM

NORETTİN KARAKAYA

SÜLEYMAN YILMAZ

HAKAN KURT

SELAHATTİN ÇİNDİR

EYYÜP GÜLEL

MURAT AÇIK

SERKAN ÖZER

HÜSEYİN BAYRAM

ŞENOL ÜÇÜNCÜ

M.ŞAHİN YILMAZ

TURGAY SEYMENOĞLU

FARUK ÇİLKAYA

LEVENT ŞAHİNOĞLU

YAVUZ YILDIRIM

YEDEK

HÜSEYİN TOPÇU

SALİH ÇAKMAK

BAYRAM ALİ AKBULUT

GÖKHAN DUYSAK

YUSUF ODA

RAHİM RAMADANOĞLU

ŞAFAK UÇAK

SELÇUK EKŞİOĞLU

NİYAZİ GÜNERİ

ERDEM ÇETİN

DİSİPLİN KURULU

BÜLENY AYDIN

BAHATTİN YAMAN

MURAT AKA

SANVER GÖRMÜŞ

EYÜP ÇAKMAK

DENETLEME ASİL

SELAHATTİN KISKAÇ

NEVZAT BAYRAMLILAR

HASAN ÇİMEN

DENETLEME YEDEK

TOLGA AKBULUT

AHMET ÖZER

SERKAR DENİZ

Haber : Yusuf SARAY

HABERE YORUM KAT