1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Rambo Okan, Ali Koç'tan makas aldı!

Rambo Okan, Ali Koç'tan makas aldı!

Kurban Bayramı dolayısıyla gelenekselleşen bayramlaşma töreninde Rambo Okan adıyla bilinen Fenerbahçe taraftarlarının simge ismi, başkan Ali Koç'tan makas aldı. Ali Koç bu harekete tepki gösterdi.

Rambo Okan, Ali Koç'tan makas aldı!

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle gerekli önlemler alınarak gerçekleştirilen bayramlaşmaya, yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük, başkan Ali Koç, genel sekreter Burak Çağlan Kızılhan, yüksek divan, genel kurul ve yönetim kurulu üyeleri ile amatör branşlardan sporcular katıldı.

Rambo Okan, Ali Koç'tan makas aldı!

RAMBO OKAN MAKAS ALDI, ALİ KOÇ TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Rambo Okan olarak bilinen Okan Güler de sarı-lacivertli kulübün bayramlaşma töreninde yer aldı.

Rambo Okan'ın, Başkan Ali Koç ile bayramlaştığı sırada yanağından makas alması dikkat çekti. Bu harekete kızan Ali Koç'un Rambo Okan'a dönerek bir şeyler söylediği kameralara yansırken, o esnada törende soğuk rüzgarlar estiği görüldü.

5f27f74aae298bf5fb9829b1.jpg

"MUTLU GÜNLERDE BİR ARADA OLACAĞIZ"

Törende konuşan Vefa Küçük, bayramlaşmaya büyük bir katılım olduğunu belirterek, "Bu, Fenerbahçe'mizin gücünü, birliğini ve beraberliğini gösteren güzel bir tablo." ifadesini kullandı.

Burak Çağlan Kızılhan da törene katılanların bayramını kutlayarak, "Başkanımız ve bizlere emanet ettiğiniz bu kutsal görev adına, yarınlara olan inancımız ve umudumuzla durmadan çalışıyoruz. Bu çalışmalarda en büyük motivasyonumuz ve gücümüz sizlersiniz. Birbirimize olan inancımız ve desteğimizle en doğru adımları atıp, inşallah en başarılı ve mutlu günlerde bir arada olacağız. Fenerbahçe değerleri çerçevesinde yarınlarımıza en güzel şekilde yürüyeceğiz." diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT