Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü! Rehin alınan arkadaşını kurtarmak isterken ağır yaralanan adam, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Adana'da bir adam, fabrikada çalışan eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği bir kişiyi rehin aldı. Rehin alınan kişiyi kurtarmaya çalışan Tolga Kılıç'ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Ağır yaralanan genç adam, hastanede hayatını kaybetti.

Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü! Rehin alınan arkadaşını kurtarmak isterken ağır yaralanan adam, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Adana'da, Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada çalışan Cansu Yıldız'ın ayrılmak üzere olduğu eşi Durmuş Yıldız, fabrikaya gelerek eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği kişiyi rehin aldı. Rehin olan arkadaşını kurtarmaya çalışan Tolga Kılıç, bıçaklanarak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Kılıç, hayatını kaybetti.

ARBEDE YAŞANDI

Durmuş Yıldız, mahkeme kararıyla uzaklaştırma aldığı eşi Cansu Yıldız'ın çalıştığı fabrikaya giderek dehşeti yaşattı. Büyük bir öfkeyle fabrikaya gelen Durmuş Yıldız, eşi ile ilişki yaşadığını iddia ettiği V.K'yı, boğazına bıçak dayayarak bir süre rehin aldı. V.K.'ya yardım etmek için öfkeli eş ve onu durdurmaya çalışan kişiler arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında Tolga Kılıç karnından bıçaklandı.

Olay yaşanmaya başladığı anda oradan uzaklaşan Cansu Kılıç, cep telefonundan KADES uygulamasını kullandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan Tolga Kılıç, sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü!

"BENİM KOCAMIN NE SUÇU VARDI?"

Karnından bıçaklanarak öldürülen Tolga Kılıç, eşi ile aynı fabrikada çalışıyordu. Olay sonrası isyan eden Makbule Kılıç, “Benim kocamın ne suçu vardı?” diyerek duygulandı.

Olay yerinden araçla kaçan Durmuş Yıldız, polis ekipleri tarafından yakalanarak emniyete sevk edildi. (İHA)Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü!Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü!Cinayete engel olmak istedi, kendisi öldürüldü!

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT