1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Rüştü Reçber koronavirüsten yoğun bakıma alındı

Rüştü Reçber koronavirüsten yoğun bakıma alındı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Rüştü Reçber yoğun bakıma alındı. Sebebi ise virüsün doğrudan akciğerlere inmesi...

Rüştü Reçber koronavirüsten yoğun bakıma alındı

Koronavirüs testi pozitif çıkan Rüştü Reçber'den kötü haber geldi. Başarılı kalecinin eşi, Reçber'in yoğun bakıma alındığını duyurdu.

İnsan sağlığını tehdit eden ve henüz ilacı dahi bulunamayan koronavirüs, ülkemizi de es geçmedi. Gün geçtikçe artan vaka sayısına spor dünyasından da isimler yakalandı.

Fenerbahçe basketbol ve futbol takımlarının ardından Galatasaray da nasibini aldı bu hastalıktan... Yönetimden Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay, bu virüse yakalanırken teknik direktör Fatih Terim de hastalıktan kaçamadı...

Günay, Albayrak ve Terim; hastalıkla girdikleri savaştan galip çıkarken virüs bir başka efsane sporcuda belirdi. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kalesini koruyan Rüştü Reçber'de de koronavirüs tespit edildi.

NEFES ZORLUĞU VAR

Hastaneye kaldırılan Rüştü'nün tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor.

Asist Analiz'in ulaştığı Işıl Reçber, eşinin ateşinin kontrol altına alındığı belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Rüştü, şu an yoğun bakımda ve tedavisi devam ediyor. Ateşi kontrol altına alındı. Gelişmeler iyi yönde. Hastalık çok ani gelişti. Virüs doğrudan akciğerlere inmiş. Nefes darlığı çektiği için doktorlar tarafından hemen müdahale edildi. Hala yoğun bakımda... Tedavisine devam ediliyor"

HABERE YORUM KAT