1. WEB TV
  2. GÜNDEM
  3. Sefirin Kızı 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Sefirin Kızı 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Herkes tarafından merakla beklenen Sefirin Kızı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nare'nin “Ben masumken sen bana inanmadın ama ben sen suçluyken bile sana inandım” sözü dikkatleri çekiyor.

STAR TV'nin sevilen dizisi olan Sefirin Kızı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi günü izleyici ekrana kilitleyen Sefirin Kızı dizisinin 6. bölümünde neler olunacağı merakla bekleniyor.

SEFİRİN KIZI DİZİSİNİN KONUSU

Sefirin Kızı dizisinin konusu şöyle: “Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa'ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar'ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar'ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.”

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı dizisi Muğla, Karadağ ve İstanbul'da çekiliyor.

 

21 Ocak 2020 Salı 10:40
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar