1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şehitlere Hakaret Eden Nur Yerlitaş'ı Kimler Takipten Çıktı

Şehitlere Hakaret Eden Nur Yerlitaş'ı Kimler Takipten Çıktı

Sözde modacı Nur Yerlitaş, şehitlere hakaret ettiği için sosyal medya hesabından kan kaybı yaşıyor. Nur Yerlitaş'ı hangi ünlüler sosyal medaya hesabından sildi?

Şehitlere Hakaret Eden Nur Yerlitaş'ı Kimler Takipten Çıktı

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, "Amann banane şehitler mehitler" söylemiyle büyük tepki çekmişti. Yerlitaş'ın bu söyleminden sonra şarkıcı Serkan Kaya klibini yayınlamaktan vazgeçmiş ve tekrar montaja sokarak Nur Yerlitaş'ın olduğu bölümleri çıkartma kararı almıştı.

HERKES TEKER TEKER TAKİPTEN ÇIKARIYOR
 
Sosyal medya hesabını çok aktif kullanan şarkıcı Demet Akalın da yakın arkadaşı Nur Yerlitaş'ın hesabını takipten çıkardı. Ajda Pekkan da sahne kıyafetlerini hazırlayan Nur Yerlitaş'ı sosyal medya hesabından sildi. Yerlitaş'ı uzun süre birlikte program yaptığı sunucu Öykü Serter de takipten çıkardı. Nur Yerlitaş'ın skandal sözlerinden önce 1.4 olan takipçi sayısı skandal sözlerinden sonra 1.3'e düştü.

Şehitlere Hakaret Eden Nur Yerlitaş'ı Kimler Takipten Çıktı
 
TUĞBA EKİNCİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
 
Nur Yerlitaş'ı eleştiren Tuğba Ekinci, "Bu işin peşini bırakmayacağım. O bu camiadan silinecek" demişti. Tuğba Ekinci dünİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek Nur Yerlitaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Tuğba Ekinci savcılığa sunduğu dilekçede, Nur Yerlitaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında gayet ukala ve aşağılayıcı bir tavırla şehitler hakkındaki sözleri sarf ettiğini belirtti.

HABERE YORUM KAT