1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Selena Gomez'in Hesabından Çıplak Fotoğraflar Paylaşıldı, İşte O fotoğraflar

Selena Gomez'in Hesabından Çıplak Fotoğraflar Paylaşıldı, İşte O fotoğraflar

Selana Gomez'in instargram hesabı haclendi.Hacklenen hesapta çıplak fotoğraflar paylaşııldı. Fotoğrafları görmek için tıklayınız

Selena Gomez'in Hesabından Çıplak Fotoğraflar Paylaşıldı, İşte O fotoğraflar

Sosyal medya platformlarında toplam 125 milyon takipçiyle “en çok takip edilen insan” olan Selena Gomez’in Instargam’ı dün hacklendi ve ardından eski sevgilisi Justin Bieber’ın çıplak fotoğrafları hesaptan paylaşıldı. Olaydan sonra Selena Gomez, hesabını hızlıca geri aldı ve ardından paylaşılan fotoğraflar da hemen hesaptan kaldırıldı.

Justin Bieber 2015 yılında New York Daily News’e verdiği röportajda internete sızan fotoğraflar hakkında yorum yapmış ve “Dışarı adım atamayacak gibiyim ve kendimi çıplak hissediyorum” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Ancak Bieber, yeni yaşanan olayla ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

fft16_mf9772476.jpeg

Instagram'da 125 milyon takipçiyle "en çok takip edilen insan" olan Selena Gomez’in Instargam’ı kısa bir süre önce siber korsanlar tarafından hacklendi. Daha sonra hackerlar Gomez'in eski erkek arkadaşı Justien Bieber’in birkaç çıplak fotoğrafını hesaptan yayınladı. Olaydan sonra Selena Gomez, hesabını hızlıca geri aldı ve ardından paylaşılan fotoğraflar da hemen hesaptan kaldırıldı.

Selena'nın hesabı bir süre kapalı kaldı, ancak şu an her şey normale dönmüş gibi görünüyor.

Justin Bieber 2015'te New York Daily News’e verdiği röportajda internete sızan fotoğraflar hakkında "Dışarı adım atamayacak gibiyim ve kendimi çıplak hissediyorum" şeklinde açıklamada bulunmuştu. Bieber, yeni yaşanan olayla ilgili herhangi açıklama yapmadı.

YENİ BİR HAYAT BAŞLANGICI
Kendisinden nefret edenlerin olumsuz yorumları, Justin Bieber’la ayrılığı ve ünlü olmanın getirdiği zorluklar yüzünden üç ay bir merkezde kalan şarkıcı, hayatını sıfırlamaya çalıştığını söyledi.

Gomez, “Merkez, telefonun bile çekmediği kırsal bir alandaydı. Oraya gitmek, verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Korkuyordum ama o süreçte öğrendiğim çok şey oldu” dedi.

SELANA GOMEZ JUSTİN'I ÖZLEMİŞ

BİR ERKEĞİN ETKİSİ ALTINA GİRMEYE ÇALIŞMAYACAĞIM"

Eski sevgilisi Justin Bieber’la ilişkisinin kendisini güvensiz hissettirdiğini belirten şarkıcı, “Artık hayatımın sadece bir bölümünde kendimi mutlu olmaya adamayacağım. Ailem ve arkadaşlarımla da görüşüp, bir erkeğin etkisi altına girmemeye çalışacağım” şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı kalbinden geçenleri tüm herkese Instagram üstünden sundu.

Genç şarkıcı Justin Bieber, 2 Ağustos Çarşamba günü arkadaşları ile birlikte Beverly Hills’te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde Purpose turunda kalan son 14 yeri iptal eden 23 yaşındaki yıldız sonunda bu konuyla ilgili hayranlarına özel bir mesaj yazdı. İşte Justin’in Instagram hesabında paylaştığı o duygusal mesaj:

justin ve selana gomez tekrar bir arada

JUSTİN BİEBER'DAN MESAJ VAR

Bu yolculukta sizinle birlikte olduğum için çok minnettarım. Turlar için minettarım ama en önemlisi bu hayatta yaşadıklarımı SİZLERLE birlikte atlattığım için minettarım.! Öğrenmek ve büyümek sürekli kolay olmadı ve yalnız olmadığımı bilmek beni hep devam ettirdi. Bazen güvensizliklerimin beni ezip geçmesine izin verdim. Bozuk ilişkilerimin insanlara karşı olan tavırlarımı etkilemesine izin verdim. Sertliğin, kıskançlığın ve korkunun hayatımı ele geçirmesine izin verdim!!! Son birkaç yılda bana kim olduğumu ve kim olmak istediğimi hatırlatan insanlara sahip olduğum için son derece mutluyum. Bana geçmiş kararlarımı ve geçmiş ilişkilerimi hatırlatmanız, gelecekteki kararlarımı ve gelecekteki ilişkilerimi etkilemeyecek. Asla mükemmel olamayacağının ÇOK İYİ farkındayım ve hatalar yapmaya devam etmeyeceğim ama yapmayacağım şey geçmişimin geleceğime etki etmesine izin vermemek… Yapacağım şey hatalarımdan utanmamak olacak. Onlardan bir şeyler öğrenen ve onlarla büyüyen bir adam olmak istiyorum.!!  Sizden istediğim tek şey bu turun inanılmaz olduğu ve bana kendimle ilgili çok şey öğrettiği.. Bu dünyada sesimi duyurmada ne kadar kutsanmış olduğumu hatırlattınız.  Ne kadar çok sizin davetlerinizi takdir edersem o kadar çok davetlerinizi korumak isteyeceğinizi öğrendim. Şu an şunu yapmak istiyorum, devam etmek istiyorum. Kariyerimin devam edilebilir olmasını istiyorum ama aynı zamanda aklımın, kalbimin ve ruhumun da devam etmesini istiyorum.  Böylece istediğim adam olabileceğim, bir eş olabileceğim ve sonunda baba olabileceğim. Bu mesaj kalbimi bilmeniz için bir fırsat, kimseden anlamasını istemiyorum, ama insanların nereden geldiğimi bilmeleri için bir fırsata sahip olmasını istiyorum! dedi

ekran-resmi-2017-08-04-14.43.43-600x439.png

HABERE YORUM KAT