1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

Selena dizisiyle tanınan başarılı oyuncu Serkan Şenalp Mayıs ayında Küçükyalı Evlendirme Dairesinde nikah masasına oturduğu Esengül Yılmaz ile erteledikleri düüğünlerini dün akşam gerçekleştirdiler. Koronavirüs salgını nedeniyle sadece nikah yapan çift sevdikleriyle bir araya geldi.

Selena dizisinde Ozan karakteri ile tanınan ve yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi olan Serkan Şenalp Mayıs ayında Esengül Yılmaz ile nikah masasına oturmuştu. Şenalp pandemi  kurallarının esnetilmesinin ardından düğün yaptı.

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

Serkan Şenalp uzun zamandır birlikte olduğu ve gözlerden uzak mutlu bir beraberliği olan  Esengül Yılmaz geçtiğimiz Mayıs ayında sade bir törenle evlenmişti.

Pandemi dönemine denk gelen nikahtan sonra Serkan Şenalp ve eşi Esengül Yılmaz az sayıda davetlinin katıldığı bir düğün yaptı. Eğlenceli çift düğünden kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

1200x627-selenanin-yildizi-serkan-senalp-esengul-yilmazla-evlendi-unlu-oyuncu-nikahta-adi-sasirdi-1589441192979.jpg

Serkan Şenalp, 6 Ocak 1986 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi'nde ortaokulu ve liseyi bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde üniversite hayatına başlamıştır.

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!
2005 yılında "İlk Göz Ağrısı" adlı dizide Ebru Akel, Cem Davran, Fırat Doğruloğlu, Salih Kalyonile beraber oynadı.
2006 yılında senaryo ekibinde Gani Müjde olan "Selena" adlı fantastik kurgu ve komedi türü televizyon dizisinde Serkan Şenalp Ozan Peçenek karakterini canlandırırken, başrol Selena'yı Sinem Kobal canlandırdı. Ve diğer rollerde ise Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Sinan Çalışkanoğlu, Hakan Altıner, Selda Özbek, Hazal Şenel,Parla Şenol, Ümit Erdim, Ilgın Angı, Gökhan Keser, Kayhan Yıldızoğlu,Zuhal Topal gibi isimler oynamıştır.

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

Ocak 2007 - Ağustos 2007 tarihleri arasında her ay Heygirl'de Erkek Gözüyle sayfasını hazırladı.

Serkan Şenalp, Ülker Rodeo, Algida Cornetto, Familia, Fanta, Shubuo, Jump, Hürriyet Seri İlanlar, Braun Silk Epil, Avea ve Nescafe olmak üzere toplam 16 reklam filminde oynadı. Kanal 1 televizyonunda Selin Altay'la beraber GençLink isimli bir program hazırlayıp sundu.

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

2013 yılında "Yağmurdan Kaçarken" adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu,Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

2014 yılında "Birleşen Gönüller" adlı sinema filminde başrolde Hande Soral ile birlikte oynadı.

Serkan Şenalp, 2014 yılının Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın hayatının konu edildiği "Ezra' adlı dizide başrol olarak Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Doğukan Polat, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

Selena'nın yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp düğün yaptı!

Filmleri ve Dizileri :

2005 - İlk Göz Ağrısı (Meriç) (TV Dizisi)
2006 - İlk Aşkım (Ufuk) (TV Dizisi)
2006-2009 - Selena (Ozan) (TV Dizisi)
2008 - Gölgesizler (Ramazan) (Sinema Filmi )
2010-2011 - Kızım Nerede (Emre) (TV Dizisi)
2011 - Anadolu Kartalları (Cevdet Toprak) (Sinema Filmi)
2011-2012 - Hayat Devam Ediyor (Malik) (TV Dizisi)
2013 - Yağmurdan Kaçarken (Erdi) (TV Dizisi)
2014 - Birleşen Gönüller (Genç Niyaz) (Sinema Filmi )
2014 - Ezra (Tv Dizisi)

 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT