1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Serdal Taşkın kimdir? Hakkında çıkan haberler üzerine Taşkın'ın kim olduğu merak ediliyor. Taşkın Kültür A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atanmıştı. Peki Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde.

Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Serdal Taşkın kimdir? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediyesi’ni yönetirken yakın arkadaşı Taşkın'ın 50 milyon TL sermayeli şirketine 50 milyon TL’lik ihale verdiği gün yüzüne çıktı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu onu Kültür A.Ş.'nin Genel Müdürü olarak atadı. Bu haberler üzerine birçok kişi taşkın hakkında arama yapmaya başladı. Peki Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde.

Serdal Taşkın kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

SERDAL TAŞKIN KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Serdal Taşkın, 1971 Erzincan doğumlu oludur. 1989 - 1993 Marmara Üniversite İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunudur. 27 yıldır medya sektöründe çalışmaktadır.

Serdal Taşkın meslek hayatına dizi ve sinema sektöründe çalışarak başladı. 1999 yılı itibariyle CNN Türk Program bölümünde yönetmen olarak kültür-sanat, gezi, belgesel vb. birçok televizyon programına imza attı. 2007’de NMC A.Ş. Genel Müdürü görevine başlamış ve Nuri Çolakoğlu ile birlikte Türkiye’nin önemli markalarına kurumsal tanıtım filmleri hazırlamış deneyimli bir ekibi yönetti. Sonrasında önemli medya şirketlerine danışmanlık yaptı; son yıllarda dijitalde yayın yapan birçok TV kanalının kuruluşunda yer aldı.

Serdar Taşkın ulusal ve uluslararası birçok belgeselin de yapımcılığını üstlendi.

Serdar Taşkın evli ve bir çocuk babasıdır.

HABERE YORUM KAT