1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

Serkan Şenalp, uzun zamandır birlikte olduğu Esengül Yılmaz'la Mayıs ayında nikah masasına oturmuştu. Pandemi nedeniyle sade bir nikah töreniyle evlenen çift kurallarının esnetilmesinin ardından yakınları ve ailesinin katıldığı bir düğün yaptı. Peki Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kaç yaşında?

Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

Serkan Şenalp uzun zamandır birliktelik yaşadığı Esengül Yılmaz ile geçtiğimiz mayıs ayında Küçükyalı Evlendirme Dairesinde dünya evine girmişti. Pandemi nedeniyle düğünlerini erteleyen çift dün akşam görkemli bir törenle sevdiklerinin dahil olduğu bir düğün yaptı. Evliliklerinin ardından Selena dizisinin yakışıklı oyuncusu Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz'ın da hayatı merak konusu oldu. Peki Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

SERKAN ŞENALP KİMDİR?

Serkan Şenalp, 6 Ocak 1986 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi'nde ortaokulu ve liseyi bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde üniversite hayatına başlamıştır.

2005 yılında "İlk Göz Ağrısı" adlı dizide Ebru Akel, Cem Davran, Fırat Doğruloğlu, Salih Kalyonile beraber oynadı.

2006 yılında senaryo ekibinde Gani Müjde olan "Selena" adlı fantastik kurgu ve komedi türü televizyon dizisinde Serkan Şenalp Ozan Peçenek karakterini canlandırırken, başrol Selena'yı Sinem Kobal canlandırdı. Ve diğer rollerde ise Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Sinan Çalışkanoğlu, Hakan Altıner, Selda Özbek, Hazal Şenel,Parla Şenol, Ümit Erdim, Ilgın Angı, Gökhan Keser, Kayhan Yıldızoğlu,Zuhal Topal gibi isimler oynamıştır.

Ocak 2007 - Ağustos 2007 tarihleri arasında her ay Heygirl'de Erkek Gözüyle sayfasını hazırladı.

Serkan Şenalp, Ülker Rodeo, Algida Cornetto, Familia, Fanta, Shubuo, Jump, Hürriyet Seri İlanlar, Braun Silk Epil, Avea ve Nescafe olmak üzere toplam 16 reklam filminde oynadı.

Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?

Kanal 1 televizyonunda Selin Altay'la beraber GençLink isimli bir program hazırlayıp sundu.

2013 yılında "Yağmurdan Kaçarken" adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu,Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

2014 yılında "Birleşen Gönüller" adlı sinema filminde başrolde Hande Soral ile birlikte oynadı.

Serkan Şenalp, 2014 yılının Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın hayatının konu edildiği "Ezra' adlı dizide başrol olarak Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Doğukan Polat, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

Serkan Şenalp'in eşi Esengül Yılmaz kimdir? Serkan Şenalp kimdir, kaç yaşında?


SERKAN ŞENALP'İN EŞİ ESENGÜL YILMAZ KİM?

Ünlü oyuncu Serkan Şenalp 2 yıldır birlikte olduğu psikolog Esengül Yılmaz ile evlendi. Evlendirme dairesinde kıyılan nikahla dünya evine giren çift, yakınları için internetten canlı yayın yaptı.

Sade bir törenle evlenen çift, karantina kurallarının esnetilmesinden sonra düğün yaptı. Az sayıda davetlinin bir araya geldiği tören, eğlenceli anlara sahne oldu.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT