1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Setenay Cankat, Göktuğhan Argın'ı yayından kovdu

Setenay Cankat, Göktuğhan Argın'ı yayından kovdu

A Spor sunucusu Setenay Cankat, canlı yayın sırasında tartışma yaşadığı gazeteci Göktuğhan Argın'ı yayından kovarak hakaretler savurdu.

A Spor'da ekranlara gelen Spor Ajansı programına konuk olan sunucu Setenay Cankat ile Göktuğhan Argın'ın tartışması programa damga vurdu.

Argın, programda Fenerbahçe-Galatasaray maçının tartışıldığı anlarda kendisine saygısızlık edildiğini ve Cankat'ın buna izin verdiğinden bahsederek bir daha 'soru-cevap' etkinliğine katılmayacağını söyledi. Bu olay üzerine Cankat'ın "Gazeteciliği senden öğrenecek değilim, sen bana işimi öğretemezsin" demesi üzerine stüdyoda tansiyon hayli yükseldi. Bunun üzerine Cankat, ortalığı yatıştırmak yerine yangınla körükle gitti ve "Bu formatı yapmak istemiyorsan bu programa gelmezsin. Böyle bir gerginlik olacaksa bir daha programa gelme" diyerek Göktuğhan Argın'ı yayından kovdu." açıklamalarını yaptı. 

ARGIN OLAYIN ÜZERİNE STÜDYOYU TERKETTİ

Göktuğhan Argın da bunun üzerine stüdyoyu terk etti. Argın'ın stüdyoyu terk ettiği anlarda Cankat'ın "Kameranın önünden geçmesi zaten işbilmezliğini gösteriyor. Neyse stüdyo rahatladı" şeklindeki sözleri sosyal medyada tepki topladı.

TANER KARAMAN İLE DE TARTIŞMIŞTI

Yakın zaman önce başlayan 8 dakika isimli programda Göktuğhan Argın daha önce de diğer konuk Taner Karaman ile tartışmıştı. Fenerbahçe Başakşehir maçı üzerine yaşanan tartışma sonrası sosyal medya günlerce bu gerilimi konuşmuştu.

SETENAY CANKAT KİMDİR?

İzmir'de dünyaya gelen Setenay Cankat 31 Mayıs 1988 tarihi doğumludur. Anne tarafından Selanik göçmeni olan Setenay Cankat baba tarafından da Çerkez'dir. İsmi de Çerkez kökeninden gelmektedir. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayan Setenay Cankat sonrasında ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. İstanbul'a geldikten sonra Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Beykent Üniversitesi sinema televizyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Bu sırada Vahide Altan Gördüm Akademi ve 35 Buçuk Sanat Evi'nde sahte sanatları ve oyunculuğu eğitimi almıştır.

bolge gundem

Üniversite eğitimini üstün başarı belgesi ile tamamlayan Setenay Cankat ilk olarak ATV Haber'de stajyer olarak görev almıştır. Daha sonra ise ATV'nin A Haber bölümünde 2011 yılı itibariyle muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Son görev yaptığı yer ise A Spor ekranında Akşam Sporu programıdır. Ünlü spiker ayrıca 2017 senesinde 6. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni'nde yılın en iyi spor spikeri olarak ödüle layık görülmüştür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT