1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sevda Demirel'den Hande Atazi'ne "Sevda tokadı" klibinde oynama teklifi

Sevda Demirel'den Hande Atazi'ne "Sevda tokadı" klibinde oynama teklifi

Yıllar önce canlı yayın sırasında Hande Ataizi'ne attığı tokatla gündeme gelen Sevda Demirel çıkaracağı yeni albümünde Hande Ataizi'ye teklif gönderdi.

Uzun süre ortalarda görünmeyen eski model Sevda Demirel, "Sevda Tokadı" şarkısıyla sessizliğini bozuyor.

 20 yıl önce konuk olduğu bir programda Hande Ataizi ile  tartışan ve ona canlı yayında tokat atarak magazin tarihine geçen Sevda Demirel, attığı adım ve sosyal medya hesabından Hande Ataizi'ni etiketleyerek manidar bir hareket sergiledi.

"NE İSTENİYORSA ONU VERİYORUM"

"Sevda Tokadı" adını verdiği bir şarkı çıkaran Sevda Demirel, ilk olarak bu şarkısıyla ilgili bir açıklamada bulundu. Demirel, sosyal medya hesabından, ''Evet Sevda Tokat'ı biraz sansasyonel bir şarkı ismi olabilir ama ben başka neyle anılıyorum ki ne isteniyorsa onu veriyorum. Ayrıca bana bu kadar ağır konuşmanın bedeli bunlar!! Beni eleştirenler benim yerimde olsaydı benden hiç farklı davranmazdı. Ha bu arada şarkıya bayılacaksınız'' notunu paylaştı.

sevda-demirel-yillar-once-tokat-attigi-hande-12085405-442-m-001.jpg

"KLİBİMDE OYNAMALISIN BENCE"

Sevda Demirel, ilk olarak bu şarkısıyla ilgili bir açıklamada bulundu ve sonrasında Hande Ataizi'ne "Zaman değişti eski hırslarımız kalmadı bence klibimde oynamalısın sevda tokatı güzel bir şarkı" notuyla teklifte bulundu.

sevda-demirel-yillar-once-tokat-attigi-hande-12085405-1536-m-001.jpg

SEVDA DEMİREL KİMDİR?

Sevda Demirel'den Hande Atazi'ne

 28 Nisan 1972 senesinde dünyaya gelen Sevda Demirel Almanya’nın Langen şehrinde doğmuş, büyümüştür. Aslen Gaziantepli olan Sevda Demirel lise eğitimini Almanya’da almıştır. İstanbul’a 16 yaşındayken gelen Demirel üniversite eğitimini burada tamamlamıştır.

Sevda Demirel, 21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendi. Boşandı. Londra’da yabancı bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra da boşanmıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 1995 yılında Bay E filmi ile başlayan Sevda Demirel 2002 yılında Sevda Gibi albümü çıkarmıştır.

Albümleri :

2002 yılında Sevda Gibi
2005 yılında Sus
2008 yılında Uyanma Vakti

Filmleri :

2000 yılında Tutku Suçları
1997 yılında Hiç Bana Sordun mu?
1997 yılında Altın Vuruş
1996 yılında Otostop
1996 yılında Tatlı Kaçıklar
1995 yılında Bay E

HABERE YORUM KAT