1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sevdiği kadının kafasını kopardı ardından intihar etti

Sevdiği kadının kafasını kopardı ardından intihar etti

Çankaya'da 9 şubat'ta bulunan kesik baş ve kadın gövdesini Melahat Aydın'a ait olduğu açıklandı. Ayhan'ın katil zanlısı olduğu tespit edilen Mehmet köse'nin ise olaydan bir gün sonra polise yakalanmamak için intihar ettiği bilgisi ortaya çıktı.

Çankaya ilçesinde metruk arazide bulunan kesik baş ve kadın bedeninin cinayete kurban giden Melahat Ayhan'a ait olduğu belirlendi. Ayhan'ın katil zanlısının ise kendisini olaydan sonra asarak intihar ettiği belirlendi. 9 Şubat'ta Çankaya'nın İmrahor deresi mevkisinde halı yıkama dükkanı olan bir vatandaş, arazideki köpeklerin boğuştuklarını gördü.

Ardından olay yerine giden vatandaş, köpeklerin yanında derisi yüzülmüş halde bir insan kafası olduğunu gördü. Cinayet mahaline gelen Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, sabaha kadar süren çalışmalar neticesinde, cinayete kurban gittiği belirlenen kişinin vücut kısmını, olay yerine 600 metre uzaklıkta buldu.

EKİPLER KATİL ZANLISININ CANSIZ BEDENİ İLE KARŞILAŞTI

Soruşturmayı derinleştiren ekipler, olay yerinde buldukları bıçak ve cesedin porselen dişlerinden yaptıkları çalışma ile kayıp olduğu ihbarı ile ailesince aranan Melahat Ayhan'ın (58) kimliğine ulaştı. Oğlu tarafından teşhis edilen ve sağ kolu olmayan cesedin Ayhan'a ait olduğu belirleyen ekipler, Ayhan ile akraba olan ve yıllar önce evlenmek istemesine rağmen evlenemeyen Mehmet Köse'nin (58) izine ulaştı.

bolge gundem polis

Mamak'ta bir gecekonduda saklandığı belirlenen Köse'yi gözaltına almak için 10 Şubat'ta adrese giden Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısının cansız bedeni ile karşılaştı. Köse'nin, saklandığı metruk evde kendini astığı belirlendi. Köse ile Ayhan'ın başka kişilerle evlendikleri halde görüşmeyi sürdürdükleri, ikili arasında çıkan tartışmanın sonucunda olayın kavgaya dönüştüğü ve Köse'nin Ayhan'ı öldürerek, intihar ettiği öğrenildi.

.

HABERE YORUM KAT