1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Sevenlerini korkuttu! Usta sanatçıdan kötü haber!

Sevenlerini korkuttu! Usta sanatçıdan kötü haber!

20’den fazla arabesk albüm ile sevenleri için özel bir yeri olan usta sanatçı Selahattin Özdemir’den kötü haber geldi.

Sevenlerini korkuttu! Usta sanatçıdan kötü haber!

Ses sanatçısı Onur Akay, arabesk müziğin sevilen isimlerinden biri olan ünlü sanatçı Selahattin Özdemir’in (58) dün gece kalp krizi geçirdiğini duyurdu.

Ses sanatçısı Onur Akay, yoğun bakımda tedavi gördüğünü ve durumunun kritik olduğunu ifade etti ve Özdemir için dua istedi. Akay, “Arabesk müziğin sevilen isimlerinden Selahattin Özdemir, dün gece kalp krizi geçirdi ve şu an Mersin Toros Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde yatıyor ve durumu çok kritik. Dualarınızı esirgemeyin.” dedi.

Selahattin Özdemir kimdir? Selahattin Özdemir kalp krizi mi geçirdi? Sağlık durumu nasıl?

SELAHATTİN ÖZDEMİR KİMDİR?

1961 yılında Adana dünyaya gelen Selahattin Özdemir, ilk albümünü 1982 yılında piyasaya çıkarmış ve 20’nin üzerinde albüm yapmıştır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özdemir, gençlik yıllarında okuduğu ‘Yanlış Yerde Doğmuşum,’Yaşamam Artık, ‘Esrar Perdesi ve ‘Hem yaratıyorsun hem Unutuyorsun’ isimli 4 şarkıdan dolayı pişmanlık duyup, Adana Devlet Güvenlik Mahkemesi’ne başvurmuş ve bu şarkıların albümlerinden çıkartılmasını ve radyolarda çalınmamasını talep etmiştir. Özdemir, 2019 yılında ise Mozart'ın 21. piyano konçertosunu sözlü olarak yorumlayarak dikkatleri üzerine çekmişti.

HABERE YORUM KAT
1 Yorum