1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şeyma Subaşı direk dansı videosu olay yarattı! İşte o anlar...

Şeyma Subaşı direk dansı videosu olay yarattı! İşte o anlar...

Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı bu seferde yaptığı direk dansı ile sosyal medyayı salladı. Subaşı videoyu "Flah flash Şeyma Subaşı direk dansı yaptı" notuyla yayınladı.

Gündemin hareketli kızı Şeyma Subaşı bu seferde yaptığı direnk dans ile sosyal medyayı salladı. Dansını sosyal medya hesabından paylaşan Şubaşı "Flah flash Şeyma Subaşı direk dansı yaptı" notuyla paylaştı.

Yakın zaman önce YouTube kanalı açarak gündelik yaşantısını paylaşan Subaşı, son yayınladığı videosuyla ağızları açık bıraktı. Direk dans videosunu paylaşan Subaşı, manşet olacağı haberler için kendi başlığını da yazdı.

DİREK DANSI YAPTI

Acun Ilıcalı ile olan ilişkisiyle gündeme bomba gibi düşen Şeyma Subaşı, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde iç çamaşırsız pozlarını paylaşan Subaşı, bu sefer de direk dansı yaptığı anların videosunu paylaştı. Subaşı'nın videosu kısa sürede binlerce kez görüntülendi.

Şeyma Subaşı direk dansı videosu olay yarattı! İşte o anlar...

HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİ TİYE ALDI

Yaptığı her paylaşımla haber olan Subaşı, bu konuyu tiye aldı. Subaşı videosunu "Flash Flash Şeyma Subaşı direk dansı yaptı. İşte o goruntuler Ama 'direk' Yakında youtube kanalimda" notuyla yayınladı.

 

HABERE YORUM KAT