1. HABERLER
  2. SPOR
  3. SPOR SMART kaçıncı kanalda? Nasıl izlenir? Spor Smart frekans

SPOR SMART kaçıncı kanalda? Nasıl izlenir? Spor Smart frekans

Spor Smart kanalı D-Smart bünyesinde yayın yapan bir spor kanalıdır. The Land Of Legends Cup turnuvasının yayıncısı olan Spor Smart hakkındaki frekans bilgileri haberimizde mevcut.

SPOR SMART kaçıncı kanalda? Nasıl izlenir? Spor Smart frekans

D-Smart bünyesinde yayın Spor Smart kanalının frekans bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. The Land Of Legends Cup turnuvasının yayıncısı olan D-Smart, maçların Spor Smart kanalında yayınlanacağını duyurmuştu. Bunun üzerine frekans bilgilerine ulaşmak isteyen taraftarlar, Spor Smart kanalını araştırıyor. 

SPOR SMART FREKANS BİLGİLERİ

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Spor Smart kanalının frenaks bilgileri şöyle:

Frekans: 12188
Polarizasyon: V- Dikey
Kapsama: Batı
SR: 27500
FEC: 5/6
Sistem: DVB-S2
Modülasyon: 8PSK

SPOR SMART NASIL İZLENİR?

Spor Smart kanalına ulaşmak için öncelikle D-Smart üyeliği satın almalısınız. D-Smart bünyesinde yayın yapan Spor Smart kanalını, şifresiz izlemek mümkün değil. D-Smart üyeliği bulunan kullanıcılar, Spor Smart'a 77. kanaldan ulaşabilirler. 

beIN SPORTS HABER HD Uydu frekansı 2019 (şifresiz)

beIN SPORTS HABER HD uydu, kablolu yayın, digitürk, teledünya, Turkcell TV, Tivibu gibi sistemler üzerinden izlenebiliyor. Türksat uydusundan yayın yapan beIN SPORTS HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

Kanal adı: beIN SPORTS HABER HD
Uydu: Türksat
Frekans: 12378
Sembol Oranı: 30000 
Polarizasyon:H - Yatay    TR 
FEC:  3/4     

beIN SPORTS HABER HD Nasıl İzlerim?

beIN SPORTS HABER HD kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans, . Polarizasyon, Sembol kısmına kısmına yukarıda yer alan frekans bilgisini girin ve işlem tamamdır.

Onur Çelik
Spor Editörü
HABERE YORUM KAT