1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı 2021? 6 Mart Survivor dokunulmazlık oyunu sonucu

Survivor dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı 2021? 6 Mart Survivor dokunulmazlık oyunu sonucu

TV8^de bu akşam ekranlara gelecek Survivor dokunulmazlık oyunu hakkında Survivor dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı 2021? 6 Mart Survivor dokunulmazlık oyunu sonucu başlığına internette sıkça bakılıyor. Biz de konuyla ilgili tüm bilgileri haberimizde derledik.

Her bölümüyle izleyicileri ekranların başına kilitleyen Survivor 2021'de bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu Survivor dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı 2021? 6 Mart Survivor dokunulmazlık oyunu sonucu sorusu ile internette çokça aratılanlar arasına girdi. Biz de dokunulmazlık oyunu ile ilgili tüm gelişmelere haberimizde yer verdik.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU HANGİ TAKIM KAZANDI 2021?

Ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya mücadelenin sürdüğü Survivor 2021'de bu akşam ekranlara gelen dokunulmazlık oyunu ile ilgili vatandaşlar ekranları başına geçti. Yapılacak mücadelenin ardından dokunulmazlığı 10'a 4 skorla ünlüler kazandı.

6 MART SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU SONUCU 

Her bölümünün büyük bir merakla beklenildiği Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler'in bu akşamki 41. bölümdeki dokunulmazlık oyunu izleyenlerin nefesini kesti. Yarışmanın galip takımı son yarışmayı Gonca'nın kazanmasıyla 10 - 4 skorla ünlüler oldu.

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT