1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor Hikmet sakatlandı mı? | Hikmet Tuğsuz sağlık durumu nasıl?

Survivor Hikmet sakatlandı mı? | Hikmet Tuğsuz sağlık durumu nasıl?

Survivor All Star 2022'nin 17 Ocak Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz, dokunulmazlık oyunu sırasında talihsiz bir an yaşadı. Bu kapsamda Survivor Hikmet sakatlandı mı? | Hikmet Tuğsuz sağlık durumu nasıl? sorularının yanıtı merak konusu oldu. İşte ayrıntılar...

Survivor Hikmet sakatlandı mı? | Hikmet Tuğsuz sağlık durumu nasıl?

TV 8'in sevilen yarışması Survivor All Star 2022'in 3. bölümünde gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz, dokunulmazlık oyunu esnasında talihsiz bir an yaşadı. Bu kapsamda Survivor Hikmet sakatlandı mı? | Hikmet Tuğsuz sağlık durumu nasıl? sorularının yanıtı merak konusu oldu. İşte detaylar...

SURVİVOR HİKMET SAKATLANDI MI?

Gönüllüler takımında yarışan Hikmet Tuğsuz, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda kaza geçirdi. Gözünü elleriyle kapatan Tuğsuz, doktor tarafından tedavi edildi.

Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsız, oyuna devam etmek istese de doktor buna izin vermedi. Doktor, Hikmet Tuğsuz'a Sakat şekilde yarışamayacağını dikiş atılması gerektiğini söyledi.

HİKMET TUĞSUZ SAKATLANDI MI?

Survivor 2022'de Gönüllüler takımında yarışan Hikmet Tuğsuz, durumun ciddiyetinin ifade edilmesinin ardından doktoruyla birlikte hastaneye götürüldü.

SURVİVOR 2022 HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz, Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. Henüz çocuk yaşta katıldığı bir yarışma sonucu sporla tanıştı.

Antrenörlerinin yönlendirmesi sonucu atletizm ile tanışan Survivor Hikmet, Milli Takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan'ın da yardımıyla decatlon branşına yöneldi. Uzun yıllar boyunca burada rekorları elinde bulunduran Survivor Hikmet, bu sürede geçilemedi ve şampiyon oldu.

Bunun yanı sıra hentbol, futbol, triatlon ve voleybol gibi branşlarla da ilgilenmiş olan Survivor Hikmet Tuğsuz, üniversitenin ardından hem antrenörlük hem de sporculuk yapmaya devam etti.

Kırkpınar Başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporcularla birlikte olan Tuğsuz, bu isimlere antrenörlük yapmıştır. Hikmet Tuğsuz 188 boyunda ve 93 kilodur.

SURVIVOR YARIŞMASI HAKKINDA

Survivor Türkiye, genel olarak Survivor şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye'de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar. Büyük Finalinde daha sonra Kanal D'de yayımlanan uzun soluklu polisiye türündeki Arka Sokaklar adlı dizide rol alan 'duygusal' Survivor Uğur Pektaş'ın Kız kulesindeki başarısı, 150.000 TL'lik ve Hayatta kalan tek kişi ödülleriyle sonuçlandı. 2014 yılında yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler konseptinde finale kalan Gökhan Keser ikinci Turabi Çamkıran Şampiyon olmuştur. 2015 yılında yapılan Survivor All Star yarışmasında finalede olan Merve Aydın ikinci Turabi Çamkıran ise 2.kez Gönüllülerin Şampiyonu olmuştur. Sonrakı yılda ise Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler konseptine finale kalan Serkay Tütüncü ikinci Çağan Atakan Arslan şampiyon olmuştur. 2017 yılında finale kalan Adem Kılıççı ikinci Ogeday Girişken Şampiyon olmuştur. 2018 yılında geldiğimizde ise Survivor All Star-Gönüllüler konsepti olmuştur, daha sonra ise bu konsept değiştirilerek Survivor Ünlüler-Gönüllüler konsepti olmuştur, ve bu senede Damla Can altıncı, Turabi Çamkıran beşinci, Hilmi Cem İntepe dördüncü, Anıl Berk Baki üçüncü, ve son finale kalan Nagihan Karadere ikinci Adem Kılıççı şampiyon olmuştur. 2019 senesinde format Türkiye-Yunanistan olarak başlasa da sonradan Siyah Takım-Beyaz Takım halinde karma takımlarla olmuştur. Türkler'in şampiyonu Yusuf Karakaya, ikincisi Seda Ocak olurken Yunan şampiyonu Katerina Dalaka olmuştur. 2020 yılında Ünlüler ve Gönüllüler takımı halimde iki takım yarışmıştır. Berkan Karabulut dördüncü, Yasin Obuz üçüncü, Barış Murat Yağcı ikinci Cemal Can Canseven ise şampiyon olmuştur. Survivor 2021'in birincisi ise İsmail Balaban olmuştur.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT