1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

Survivor'da canlı yayında oynana dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020? ( 10 Temmuz 2020) Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020'de kimin dokunulmaz olacağı merak ediliyor. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışma programı vatandaşlar tarafından yoğun şekilde takip ediliyor. Adadaki amansız mücadeleden haberdar olmak isteyenler Survivor hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.Bu doğrultuda Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020? (10 Temmuz 2020) sorusu Survivor'ı takip eden vatandaşlar tarafından internet arama motorlarında araştırılıyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI? 10 TEMMUZ 2020

Survivor 2020'de final dörtlüsü arasında canlı yayın dokunulmazlık oyunu öncesinde kura çekildi. Çekilen kura sonucunda Barış - Yasin, Berkan - Cemal Can şeklinde eşleşme oldu. Survivor 2020 canlı yayın dokunulmazlık oyunu ilk tur eşleşmesinde yarışmacılarında 4 olan oyunu kazanmış olacak ve finale çıkacak. Dokunulmazlık oyunu finalinde ise kazananı ilk beş sayı alan olacak.

Bu dörtlü arasındaki ilk mücadele Yasin ile Barış oldu. Parkurda heyecandan yerinde duramayan yarışmacılar, denge çubukları ve türlü engelleri aşarak final noktasına geldiler. Burada küpleri ilk deviren Yasin, ilk oyunu kazandı ve skor 1-0 yaptı.

Survivor'da bir ilk olan canlı yayın dokunulmazlık oyununda diğer eşleşme Berkan ile Cemal Can arasında başladı. Bu ikiliden kazanan Cemal Can oldu.

Barış ile Yasin arasındaki ikinci karşılaşmada kazanan bu sefer Barış oldu. Böylece ikili arasındaki skor 1-1 oldu.

Berkan - Cemal Can bir kez daha parkura çıktı. Birbirinden hızlı iki yarışmacı, parkuru kısa süre bitirdi. Atışlarda bu sefer galip gelen Berkan oldu. Ve skoru 1-1 yapmayı başardı.

Barış ile Yasin, Survivor canlı dokunulmazlık oyununda 3. kez parkura çıktı. Atışlara önde gelen Yasin oldu ve bu avantajı iyi kullandı. Barış geriden gelip Yasin'i atışlarda zorlasa bile Yasin skoru 2-1 yapmayı başardı.

Survivor 132. bölümde Berkan - Cemal Can eşleşmesi üçüncü tur için karşılaşmasında kazanan Berkan oldu. Berkan, böylece skoru 1-0'dan 2-1'e getirdi.

Oyunlar sonucunda Barış Yasin'i 4-2 yenerek finale adını yazdıran ilk isim oldu. Berkan ve Cemal Can karşılamasında Berkan Cemal Can'ı 4-3 yenerek finalin ikinci ismi oldu.

Final oyununda Barış'ı 5-0 yenen Berkan günün ve finalin birincisi oldu.

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

BERKAN  

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

BARIŞ MURAT YAĞCI 

MAVİ TAKIM

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

CEMAL CAN 

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

YASİN 

SURVİVOR 2020 HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Acun Ilıcalı, TV8 ekranında bugün yayınlanan Survivor Panorama programında yarışmanın hangi günler, haftada kaç gün ekranda olacağını açıkladı. Survivor 2020 yarışması, TV8'de her akşam ekranlarda.

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

SURVİVOR 2020 ELEME HANGİ GÜN? 

Dominik'te zorlu bir beş ayın geçeceği Survivor 2020'de her hafta Salı günleri bir kişi adaya veda edecek.

SURVİVOR 2020'NİN BÜYÜK FİNALİ NE ZAMAN OLACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor Panorama'da final ne zaman sorusuna da cevap verdi. Kesin olarak bir tarih vermese de tahmini olarak Surivor 2020 finali Temmuz 1 veya 2'sinde olacak. Geçen sene olduğu gibi Survivor finali yine Bodrum'da yapılabilir.

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

ACUN ILICALI KİMDİR, ASLEN NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi.

Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü.
5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.Acun Ilıcalı yaşadığı bunalımın etkisiyle eşi Seda'dan ayrıldı. Acun Ilıcalı 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı.Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine, Show TV'ye transfer oldu.2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti.

Survivor'da canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2020?

2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.

2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.Show Tv'nin '81 İl 81 Okul' adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı'dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.
2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi.

Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır.
2014 yılında tv8 kanalında gösterime giren Ütopya adlı bir yarışma programı başlattı.

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT