1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe ve Beşiktaş'a ilişkin açıklama!

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe ve Beşiktaş'a ilişkin açıklama!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu yaptığı açıklama ile Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin limit başvurusunun incelenmesine devam edildiğini duyurdu.

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe ve Beşiktaş'a ilişkin açıklama!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın 'Takım Harcama Limiti'ne itiraz ettiğini ve incelemenin devam edeceği belirtildi.

İşte Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklaması:

"Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 31.12.2019 tarihli "Takım Harcama Limitine" ilişkin kararına itirazı incelendi. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; dosyada incelemenin devam etmesine, oybirliği ile,

Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 31.12.2019 tarihli "Takım Harcama Limitine" ilişkin kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 09.01.2020 Perşembe günü saat 16:00'da Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin vekili Av. Alper Pirşen, Av.Yiğit Cem Coşkun ve Kulüp Görevlisi (CFO) Serdar Yıldız'ın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; dosyada incelemenin devam etmesine, oybirliği ile karar verilmiştir."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT