1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Tamer Karadağlı'yı kızdıran engel: Paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı!

Tamer Karadağlı'yı kızdıran engel: Paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, geçtiğimiz gün rol aldığı dizi Savaşçı'nın afişini sosyal medya hesabı üzerinden yayınlayarak tarih verdi. Dizinin kanalı tarafından engele takılan Karadağlı, paylaşımını kaldırmak durumunda kaldı.

Tamer Karadağlı'yı kızdıran engel: Paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı!

Son zamanlarda kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız ile sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, bu kezde rol aldığı dizinin kanalı olan Fox TV'nin engeline takılmasıyla çok konuşuldu.

PAYLAŞIMINI KALDIRMAK ZORUNDA KALDI

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, yayın hayatın başlamasına kısa bir süre kalan Savaşçı dizisine dair kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle ile tartışma yaşadı. Karadağlı, Savaşçı dizisine ait afişi yayınlayarak gönderine dizinin tarihini verdi. Ünlü oyuncunun paylaşımına kanaldan gelen tepki ise epey kızdırdı. Karadağlı kanaldan gördüğü tepkinin ardından gönderisini kaldırmak durumunda kaldı. Hayranlarının dikkatinden kaçmayan detay merak edilince başarılı oyuncu, açıklama yaptığı videoyu takipçileri ile paylaştı. 

 

FOX TV KARADAĞLI'YI EPEY KIZDIRDI

Tamer Karadağlı, sevilen dizi Savaşçı'nın yayın tarihine yönelik yaptığı paylaşımın dizinin kanalı olan Fox TV'den aldığı tepki sonucu sessizliğini bozarak açıklamada bulundu. İnstagram hesabından yayınladığı videoda Karadağlı, "Biraz önce koyduğum paylaşımı kaldırmak zorunda kaldım çünkü Fox TV kendisi açıklamak istiyormuş, müjdeyi kendisi vermek istiyormuş. Ayın 17'sinde de olmayabilirmiş bu arada. Daha kesin bir şey yok hala bekliyoruz. Biz çekimlerimize devam ediyoruz ama Fox TV hala bir gün veremedi.  Açıklayacağı günü de bizden değil kendiler resmi olarak yapacakmış. Farkındaysanız hiçbir arkadaşımız paylaşım yapamıyor çünkü yasak" ifadelerini kullandı. Karadağlı epey sinirlendiği gönderisine ise kanalı, yapımcısı olan Limon filmi etiketledi.

Karadağlı'nın açıklamasının ardından kanaldan net bir duyuru yapılmadı. Öte yandan kanal tarafından dizinin başka bir sezona erteleneceği iddia edildi.

Tamer Karadağlı'yı kızdıran engel: Paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı!

 

 

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT