1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Taner Güngör Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

Taner Güngör Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

Taner Güngör Kimdir? Biyografisi, Hayatı, Özgeçmişi, Doğum yeri, Doğum Tarihi, Fotoğrafı Kaç Yaşında, Memleketi ve Nereli Olduğu? Taner Güngör hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Taner Güngör Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

TANER GÜNGÖR KİMDİR?

Doğum tarihi : 04.Aralık.1972
Taner Güngör kaç yaşında :
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Meslek : TV Sunucusu
Taner Güngör doğum yeri : İstanbul

TANER GÜNGÖR BİYOGRAFİSİ

Muhabir-sunucu
Taner Güngör, 4 Aralık 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Taner Güngör, uzun yıllardır magazin muhabirliği yapmasının yanı sıra Sütaş ve Turkcell’in reklam filmlerinde rol aldı.
Yıllardır televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan kah mimikleriyle kah yorumlarıyla ve neşeli karekteriyle hepimizin sevgisini, kazandı.
Taner Güngör, 2005yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı yönetmenliğini Necmi Yapıcı’nın yaptığı “Sonradan Görme” adlı dizide Metin Şentürk, Asuman Krause, Necmi Yapıcı, Esra Akkaya, Şoray Uzun ile beraber rol aldı.
2010 yılında Çağla Şikel ile birlikte “Şehirler Yarışıyor” adlı programın sunuculuğunu yaptı.
TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika’nın beşiği Kenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Helin Avşar ve Ertem Şener ile birlikte yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşarda yarışmacı ekip içindeydi.
2013 yılında TV8'de "Para Konuşur" adlı programı sundu. Ekim 2016 tarihinden itibaren 360 ekranlarında “Tanerle Çılgın Sorular” adlı programı yapmaya başladı.
Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 - Sonradan Görme (Gültekin) (TV Dizisi)

 

 

HABERE YORUM KAT