1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? Biyografisi, Hayatı, Özgeçmişi, Doğum yeri, Doğum Tarihi, Fotoğrafı Kaç Yaşında, Memleketi ve Nereli Olduğu? Taner Tolga Tarlacı hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Taner Tolga Tarlacı Kimdir, Nerelidir, Nerede Doğdu? Kaç yaşındadır?

TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

Doğum tarihi : 02.Eylül.1984
Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında :
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek :
Taner Tolga Tarlacı doğum yeri : Hamburg, Almanya

TANER TOLGA TARLACI BİYOGRAFİSİ

Nam-ı diğer 3T, ohh yeaah
Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya, Hamburg’da doğmuştur. Annesi Almanya’da hemşirelik yaptı. Aslen Kayseri’lidir. Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası vardır. Hiperaktif bir çocukluk geçirmiştir. 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Sonra Türkiye’ye Mersin’e taşınıp yerleştiler.
Mersin'de evleri vardır. Orada ikamet etmektedirler. Ortaokulu ve Liseyi Mersin’de okudu. Taner 2005 yılından beri Kıbrıs’da yaşamaktadır. 2012 yılında Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu.
2004-2005 yılında BBGyarışmasına girmek istedi, Mersin'den kalkıp İstanbul'a gitti, ancak elemeleri geçemedi.
2007 yılında Girne Amerikan Üniversitesinin bir erkek güzellik yarışmasında üçüncü gelmiştir.
Taner; 2010 yılında jüri üyeliğini Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Ancak birinci turda elendi.

taner-tolga-tarlaci.jpeg
Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı ilginç konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır. Bu yarışmada Ünlülerde; Asena Onur Çakmak, Derya Büyükuncu, Ebru Destan, Nihat Doğan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Zeynep Tunuslu yarışırken, Derya Büyükuncu birinci, Nihat Doğan ikinci ve gönüllüler takımında olan Taner üçüncü olmuştur.
Korkusuz olarak tanıdığımız bildiğimiz Taner aslında uçağa binmekten çok korkuyormuş.
Taner Tolga Tarlacı, Türkçe, Almanca, İngilizce ve Kıbrıs aksanı konuşmaktadır.

 

HABERE YORUM KAT
1 Yorum