1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

Fenerbahçe'de Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan Max Kruse'nin ameliyat olduğu öğrenildi. Ali Koç, "Öncelikle bugün Max Kruse hiç beklenmedik şekilde saat 7'de ameliyata alındı. Apandisit ameliyatı oldu. Beni de şaşırttı, toplantıdayken haber geldi. Acil şifalar diliyorum." dedi.

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

FenerbahçeBaşkanı Ali Koç bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu.

Ali Koç Max Kruse'nin ameliyatını, "Öncelikle bugün Max Kruse hiç beklenmedik şekilde saat 7'de ameliyata alındı. Apandisit ameliyatı oldu. Beni de şaşırttı, toplantıdayken haber geldi. Acil şifalar diliyorum." ifadeleriyle duyurdu.

MAÇ KADROSUNA ALINMADI

Ziraat TürkiyeKupası yarı final rövanş maçında Trabzonsporile karşılaşacak Fenerbahçede Alman futbolcu Max Kruse, maç kadrosuna alınmadı.

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

"MUSLERA AĞIR BİR SAKATLIK GEÇİRDİ"

Ali Koç açıklamasında "Doktorun söylediğine göre kendisi iyi durumda. Dün ise sadece Galatasaraylıları değil, herkesi üzen bir hadiseye tanıklık ettik. Muslera talihsiz olarak ağır bir sakatlık geçirdi. Kendisine ve Galatasaraycamiasına büyük geçmiş olsun diliyorum." ifadeleri kullandı.

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

"3 TEMMUZ KUMPASI BİZİM İÇİN HAFİF BİR KONU DEĞİLDİR"

FenerbahçeBaşkanı Ali Koç "3 Temmuz kumpası bizim için hafif bir konu değildir. Bu olayı çok insan takip ediyor ama bazı insanlar da parça parça görüyor. Bütünsel bakış açısından uzak olursan, bu olayın ne kadar vahim olduğunu, hatta skandal olduğunu görebilmek güç.Türkiyede medya çok çabuk değişiyor. Medya eski medya değil. Medya; en şeffaf, en etik bilgilendirme görevini yerine getirmiyor. Biz de medya tarafından çok sevilen bir kulüp olmadığımız için, bizim söylemlerimiz genelde hak ettiği şekilde ele alınmıyor." ifadelerini kullandı.

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

"BU ÜLKEDE MÜCADELEYİ ATEŞLEYEN KULÜP FENERBAHÇEOLDU"

Ali Koç "Kahpe örgüt, en güçlü olduğu dönemde, insanların onlardan en çok korktuğu dönemde Fenerbahçeye saldırdı. 7'den 70'e bütün Fenerbahçeliler, geri adım atmadan mücadele ettik ve zamanla neyin ne olduğu ortaya çıktı. Bu ülkede mücadeleyi ateşleyen kulüp Fenerbahçeoldu." dedi.

Ali Koç açıkladı! Yıldız futbolcu ameliyat edildi

"BURADA, DURUP DURURKEN ARI KOVANINA ÇOMAK SOKMAK VAR"

Ali KoçFB TV'ye yaptığı açıklamada, “Nihat Bey'in açıklamaları bana mesajla geldi. Sabah ola hayrola dedim. Olayın tahminimden farklı olduğunu gördüm. Durup dururken arı kovanına çomak sokmak var burada. Öyle olunca da ne oluyor, arılar saldırıyor.” ifadelerini kullandı.

"2010/2011 ŞAMPİYONU"

FenerbahçeBaşkanı Ali Koç "2010-11 sezonu şampiyonunu TFF, Etik Kurulu UEFA... Hepsi tescil etmiştir." dedi.

"BU KONU TFF İLE FENERBAHÇEARASINDA DEĞİL"

Ali Koç"Bu Ali-Veli meselesi değil, bu Fenerbahçemeselesi. Buna kimse kayıtsız kalamaz. Kayıtsız kalıyorsa da bu kutsal göreve layık değildir.Başkanvekilimiz Semih Özsoy açıklama yaptı, aynı gün Nihat Özdemirde TFF'nin resmi sitesinden, bizleri hayret eden bir açıklama yayınlandı. Bu konu TFF ile Fenerbahçearasında değil. Çok çok kötü yazılmış bir açıklama yapıldı." dedi.

"ZAVALLI BİR ŞEY..."

Ali Koçyaptığı açıklamada,"Sosyal medyanın yönlendirmeleri' ve 'sportif başarısızlık' sözleri var açıklamada. Bir federasyon başkanının böyle bir söylemde bulunması zavallı bir şey. Sosyal medyada bir şey çıktığında hop oturup hop kalkıyor, zamanında da birilerini işten çıkartmıştır bu zihniyet." ifadelerini kullandı.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum