1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a uyarı

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a uyarı

Elazığ depreminden sonra depremzedelere yardım eli uzatan şarkıcı Demet Akalın yaptığı iyiliğe dikkat çekmek için sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Sivri diliyle bilinen Tuğba Ekinci ise durumu çok sert eleştirdi.

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a uyarı

Elazığ depremi için yardım kampanyaları düzenleyen ünlüler arasında Demet Akalın'da vardı. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından "Ben kamyonetimi tuttum, uyuyan dostların canı sağolsun" dedi. Bunu üzerine Tuğba Ekinci Demet Akalın'ı çok sert bir dille eleştiri yağmuruna tuttu.

"COOL İNSAN HİÇ OLAMADIN"

Demet Akalın’ın Elazığ depreminin hemen ardından depremzeleder için hazırlayıp paylaştığı yardım çuvalı tartışma çıkardı. Akalın’ın “Ben kamyonetimi tuttum. Uyuyan dostların canı sağ olsun” mesajı Ekinci’yi çileden çıkardı.

İşte Tuğba Ekinci'nin yazdıkları;

“Doğru konuşmanı, paranla iyilik yapıyorsan, cümlelerini seçmeni temenni ediyorum. Bana iyilik yapmıyorsun kendine yapıyorsun. Açıklama yaparken saldırma kardeşim ne halt yiyeceksen ye saldırma, ilk ve son uyarım. Kendini ne sanıyorsan zevk sahibi insanlarda bir yerin yok. Arabesk geldin arabesk gidiyorsun. Bir Gülşen, bir Hande Yener değilsin. Cool insan hiç olamadın. O başarılarına yazık. Kusura bakma Demet bu sensin. Kimse seni sevmiyor şöhretin bittiğinde de yalnız kalırsın böyle devam edersen. Zaten yalnızsın da huyun yüzünden sıkıntı büyük sende kızım.”

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a uyarı

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum