1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

Twitch platformunun en ünlü yayıncıları arasında yer alan Elraen takma isimli Tuğkan Gönültaş birçok kişi tarafından merak ediliyor. Haberimizde Tuğkan Gönültaş (Elraen) hakkında bilinmeyenlere yer verdik. Bu bağlamda, Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? İşte Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi...

Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

Elraen kullanıcı adıyla Twitch'te yayın yapan Tuğkan Gönültaş oynadığı oyunlarla ve o esnada anlattığı hikayelerle izleyenleri ekrana bağlıyor. Peki, Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? İşte Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi...

Youtube'da “Karınca Çiftliğim” isimli kanalında yaptığı paylaşımlarla adını duyuran Tuğkan Gönültaş ardından “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapmaya başladı. Bundan sonrasında da kariyerinin zirvesini gördü. Gönültaş bugün sosyal medyada neredeyse herkes tarafından tanınıyor.

TUĞKAN GÖNÜLTAŞ (ELRAEN) KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1987 İstanbul doğumlu olan Tuğkan Gönültaş, 1.89 boyundadır. Oğlak burcu olan Gönültaş'ın mesleği Streamer'liktir. (Yayıncılık)

Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

TWİTCH HESABI: https://www.twitch.tv/elraenn

“Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında hayvanlar ile ilgili video paylaşımları yapan Tuğkan Gönültaş, yakışıklılığı ve hayvan sevgisi ile çok dikkat çekiyor. Ayrıca “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapıyor. Tuğkan Gönültaş içerikler ürettiği bu alanda Elraen lakabunı kullanıyor. Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Tuğkan Gönültaş, 1 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra askerlik yapmak için Türkiye’ye dönüp ardından kendisine özel  olan  Eightborn adlı tekstil markasıyla ticaret yapmaya başladı.

Daha sonrasında ise oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitim alan Gönültaş bir süre sonra “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalını kurmuş ve egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşmaya başlamıştır. Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapmaya başlamış ve kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. 1999 yılından beri oyun oynadığını belirten Tuğkan Gönültaş’ın yayın yaptığı odada, akvaryumlar ve birçok egzotik hayvanın bulunduğu kafesler vardır. Çok küçük yaşlardan bu yana hayvanlara büyük bir ilgi duyan Tuğkan Gönültaş, egzotik ve sürüngen hayvanlara karşı olan ön yargıyı kırmak adına YouTube’da videolar paylaştığını söylemiştir. Yayınladığı videolarda "tarantula ısırırsa ne olur", çiyan ele alınır mı", "bitkili akvaryum yapımı", "piton bakımı" gibi konulara yer vermiştir. Tuğkan Gönültaş, paylaştığı videolar ile birçok insanın fikrini değiştirdiğini görünce çok mutlu olmuş ve paylaşımlarına devam etmiştir. Ayrıca Elraen kullanıcı adı ile de bilinen Tuğkan Gönültaş, JtgTV’de yayıncılara özel düzenlenen bir yarışmayı birinci olarak tamamlamıştır.

Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

Eylül 2019 itibariyle Tuğkan Gönültaş’ın Twitter hesabında 11binden fazla ve Instagram hesabında 370binden fazla takipçi bulunuyor. Tuğkan Gönültaş’ın iki tane YouTube kanalı bulunuyor. 78 binden fazla abonesi olan “Elraenn” isimli YouTube kanalında Twitch videolarını paylaşıyor. 470 binden fazla abonesi olan “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında ise egzotik hayvan videoları paylaşıyor. Tuğkan Gönültaş’ın Twitch kanalında ise 5 milyondan fazla izlenme sayısı ve 400 binden fazla takipçi bulunuyor.

Tuğkan Gönültaş (Elraen) kimdir? Kaç yaşında, nereli? Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş'ın biyografisi

ELRAEN IRKÇILIK OLAYI NEDİR?

Başarılı Youtuber ve Twitch Elraen konu hakkındaki kendini savunarak ırkçılık yapmadığını ve parça parça konuşmaların birleştirilerek sosyal medyaya yansıtıldığını söyledi. Linç girişiminde bulunulmaya çalışıldığını aktaran Tuğkan Gönültaş, ırkçılık yapanlardan kendinin de nefret ettiğini ve çevresinin de bunu çok iyi bildiğinin altını çizdi. 

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
433
312
47
41
55
36
347
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT