1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi | Pedro de Noronha kimdir?

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi | Pedro de Noronha kimdir?

Tülin Şahin 9 aylık sevgilisi Portekizli Pedro de Noronha Lizbon'da evlendi. Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile dolu dizgin aşk yaşayan Şahin, törende beyaz puantiyeli bir elbise tercih etti.

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi |  Pedro de Noronha kimdir?

İki tarafın ailelerinin katıldığı sade bir tören ile Lizbon’daki evlerinde dünyaevine giren Tülin Şahin ve Pedro de Noronha, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamadı.

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

Çift, en kısa sürede Türkiye’de de bir kutlama organize edecek. Tülin Şahin, törende beyaz puantiyeli bir elbise tercih ederken, Pedro De Noronha da özel dikim damatlığı ile törende hazır bulundu.

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

İkili, yaz ayında Türkiye ve yurtdışında bir program ile tatillerini yapacak.

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

Türkiye-Portekiz hattında yaşamaya devam edecek olan çift, ilk günden beri uyumlu halleriyle dikkat çekerek, evlilik sorularını gülümseyerek karşılamışlar ve evliliğe yeşil ışık yakmışlardı…

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

Tülin Şahin (d. 13 Aralık 1980, Odense), Türk asıllı moda tasarımcısı, sunucu, oyuncu, yazar ve manken. 

Tülin Şahin, Danimarka'nın Odense şehrinde doğdu ve çocukluğunu orada geçirdi. Bir alışveriş merkezinde keşfedildi ve ardından profesyonel mankenlik için 1998 yılında Paris'e gitti. 

Ailesinin memleketi olan Türkiye'ye Zeki Triko ile imzaladığı mankenlik işi için geldi. Ailesi Sivaslıdır. ABDli Ünlü manken Cindy Crawford'a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmıştır. 

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

Eşi Mehmet Özer ile çok sayıda hayır işinde bulunan ünlü manken, 2008 yılında kadınlara yönelik Tuliss adlı bir site kurdu.Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. 

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

Zayıflamak isteyen bayanlara yönelik beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz? ve Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazmıştır. 1986'da Olacak O Kadar'da, 1996'da Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999'da Gece Şahinleri filminde rol almıştır. 

Tülin Şahin Pedro de Noronha ile evlendi

2004 yılında Acun Firarda'yı Acun Ilıcalı ile beraber sunmuştur.Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir. 

Pedro de Noronha kimdir?

Yatırım bankacısı olan Pedro de Noronha Portekiz asıllıdır. Gönlünü Tülin Şahine kaptıran  Norahnha Lizbon'da dünya evine girdi

HABERE YORUM KAT