1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Tuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendi

Tuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın da katılım gösterdiği Tuzla Belediyesi ''Bilgi Evleri Çocuk Sanatları Okulu Yarı Yıl Gösterisi'' Şifa Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Düzenlenen etkinlikte konuşan Dr. Şadi Yazıcı Gençlerimizin kabiliyetlerinin ortaya çıkarılmasını amaçlıyoruz'' dedi.

Tuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendi

Tuzla Belediyesi “Bilgi Evleri Çocuk Sanatları Okulu Yarı Yıl Gösterisi” Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın ve Tuzlalı vatandaşların yoğun katılımıyla Şifa Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Gerçekleştirilen etkinlikteki konuşmasında Tuzla’ya hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Dr. Şadi Yazıcı, ''Bize emanet ettiğiniz çocuklarımıza gözümüz gibi baktık. Yarınlarda Tuzlamızı onlara emanet edeceğiz''dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı konuşmasında, “Keman çalan, koroda görev alan ve enstrüman çalan gençleri gördüğümde hep şunu söylüyorum, bizim amacımız burada üçüncü bir adres oluşturabilmek. Özellikle okul ve ev dışında üçüncü adres olmakla beraber, gençlerimizin kabiliyetlerinin de ortaya çıkarılmasını amaçlıyoruz. Bunun yanında bizlerin Bilgi Evleri’nde asıl amacımız öğrencilerimizin merak duygusunu arttırmak. Merak edip sorsunlar, her şeyi sormaya öğrenmeye başarmaya çalışsınlar. Notlar hiçbir zaman bir öğrencinin kabiliyetini ölçmez ve gelecekteki kariyeri hakkında kesin sonuç vermez. Özgüveni ile beraber tüm kabiliyetlerini ortaya koymuş insan daha başarılı olur. Tuzla Belediyesi olarak bilim, sanat ve sporla beraber Bilgi evleri, Anne Çocuk Eğitim Merkezleri (AÇEM) ile her çocuğa fırsat verip merak duygusunu açığa çıkarmak için çalışıyoruz. Bize emanet ettiğiniz çocuklarımıza gözümüz gibi baktık. Yarınlarda Tuzlamızı onlara emanet edeceğiz. Tuzla’ya hizmet etmekten gurur duyuyorum” dedi.

Tuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendiTuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendi

Tuzla Belediyesi “Yarıyıl Karne Etkinlikleri” düzenleyerek tatil günlerini öğrenciler için şölene dönüştürüyor. İki haftalık tatilin ardından 3 Şubat’ta eğitimlerine devam edecek öğrenciler Tuzla’da karne sevincini ve tatil heyecanını yaşamaya devam ediyor.

Tuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendiTuzla Çocuk Sanatları Okulu Yarıyıl Gösterisi'nde çocuklar doyasıya eğlendi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT