1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!

Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!

Koronavirüs salgının devam ettiği şu süreçte Tuzla'da sürekli açılan yeni işletmeler hem vatandaşların hem de işletmecilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İşletmeciler tarafından cazibe merkezi haline gelen Tuzla, böylece esnafa gelir kapısında büyük destek sağlıyor.

Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!

Tuzla'da geçtiğimiz günlerde iki işlemenin açılışını gerçekleştiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, yakın zamanda çokça işletmeyi faaliyete geçirdiklerini belirterek ” Hem ekonomik katma değer hem de özelliklede istihdam açısından her türlü yatırımın, en ufak bir iş yerinin biri bile bizim için çok kıymetli” dedi.

Tuzla ilçesi, Koronavirüs salgınına rağmen işletmecilerin cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Tuzla Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ile her kesimden vatandaşın yaşadığı Tuzla’da 2 yeni işletme daha açıldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın katıldığı törenler ile açılan işletmeler, faaliyetlerine başladı. Tuzla ilçesi Postane Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir süpermarketin açılışına katılan Başkan Yazıcı, kurdele kesti. Kurdele kesiminin ardından süpermarkette incelemelerde bulunan Başkan Yazıcı, ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Buradaki açılışın ardından Orta Mahalle Demokrasi Caddesi’nde bulunan kasap dükkânı açılışına katılan Başkan Yazıcı burada da kurdele kesip incelemelerde bulundu.

Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!

TUZLA’MIZ İÇİN HER TÜRLÜ YATIRIMIN KIYMETLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ''

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı açılış sırasında yaptığı açıklamada, ”Tuzla Belediye Başkanı olarak Tuzla sınırları içerisinde yapılan bütün yatırımları, hem halkımıza hem ilçemizin kentsel manada hem de toplumsal manadaki sosyoekonomik gelişmeler açısından çok kıymetli olduğunu her zaman düşündük. Tuzla’mız için her türlü yatırımın kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Bugün bir açılışta daha, Tuzlamızda yıllar öncesinde ‘Hiçbir şey yok. Biz Pendik’e Kadıköy'e gitmek zorunda kalıyoruz’ denilen bir Tuzla'da, Migros'u görmekte bizim için önemli biri mutluluk kaynağıdır. Hem ekonomik katma değer hem de özelliklede istihdam açısından her türlü yatırımın, en ufak bir iş yerinin biri bile bizim için çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!Tuzla, işletmeciler tarafından rağbet gören ilçe haline geldi!

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT