1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan’dan sağlık çalışanlarına ‘ücretsiz ulaşım’ müjdesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan’dan sağlık çalışanlarına ‘ücretsiz ulaşım’ müjdesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, yaptığı açıklamada sağlık çalışanlarını, İstanbul’da Marmaray, Ankara’da Başkentray ve İzmir'de İzban'dan bugün itibarıyla ücretsiz faydalanacağını belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan’dan sağlık çalışanlarına ‘ücretsiz ulaşım’ müjdesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, koronavirüse dair yaptığı açıklamada, Kovid-19'a yakalanan hastaların iyileştirilmesi için fedakarca çalışan sağlıkçılara teşekkür etti.     

Bakan Turhan, dünyada binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere hükümetin ve milletin canla başla savaş verdiğini belirtti ve şöyle devam etti:     

"Bu savaşın en önünde her türlü tehlikeyi göze alarak görevlerini yerine getiren sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Biz de işlerinden yorgun argın evlerine dönecek sağlık çalışanlarımızı İstanbul’da Marmaray, Ankara’da Başkentray ve İzmir’de İzban’da ücretsiz olarak ağırlayacağız. Söz konusu uygulama bugün itibarıyla başlayacak."     

"SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ"     

Sağlık çalışanlarının Marmaray, Başkentray ve İzban’dan faydalanmak için sadece kimliklerini göstermelerinin yeterli olacağına dikkati çeken Turhan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ailesi olarak sağlık çalışanlarının fedakarca mücadelelerinde her zaman yanlarında olduklarını bildirdi.     

Turhan, tüm Türkiye gibi tüm sağlık çalışanlarımızı ayakta alkışladıklarını sözlerine ekledi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡