1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten?

Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten?

Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Aleyna Çakır cinayetiyle ve annesinin şüpheli ölümü ile ülke gündeminde büyük ses getiren Ümitcan Uygun geçtiğimiz günlerde gözaltına alındı. Bir çok kişi Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten? sorusunu araştırmaya başladı.

Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten?

Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun sosyal medyada yayılan görüntülerinin ardından gözaltına alınmıştı. Bu son dakika gelişmesinin ardından Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten? soruları araştırılmaya başlandı.

ÜMİTCAN UYGUN NEDEN TUTUKLANDI?

Ankara'da Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle gündeme gelen ve serbest bırakılan Ümitcan Uygun geçtiğimiz gün uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve kullanılmasını alenen özendirmek suçundan gözaltına alınmıştı. Uygun çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ümitcan Uygun neden tutuklandı? Suçu nedir? Ümitcan tutuklandı mı gerçekten?

ÜMİTCAN UYGUN SUÇU NEDİR?

Ümitcan Uygun, uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve kullanılmasını alenen özendirmek suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ÜMİTCAN UYGUN KİMDİR?

Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır'ın sevgilisi olarak gündeme gelmiştir. Ankara'da yaşayan Ümitcan Uygun, aslen Yozgat Yerköylüdür. Ayakkabı satışı ve plakalık üretimi yapan işletmelerin sahibidir.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT