1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç'ın aşkını fikir ayrılığı bitirdi!

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç'ın aşkını fikir ayrılığı bitirdi!

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde aşka yelken açan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç çiftinin ilişkisi beklenmedik bir şekilde sona ermişti. Oyuncu çiftin kısa sürede biten ilişkisi merak konusu olurken, ayrılığa götüren neden ortaya çıktı. İşte detaylar...

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç'ın aşkını fikir ayrılığı bitirdi!

Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu’nun şubat ayında sosyal medya üzerinden yaptıkları canlı yayınlarında başlayan samimiyeti kısa süre sonra aşka dönüşmüştü. Oyuncu çift, gizli tuttukları ilişkileri ise Arnavutköy’de bir balıkçıda görüntülenmesiyle ortaya çıkmıştı. Magazin gündemine bomba gibi  düşen aşk ne yazık ki uzun sürmedi.

FİKİR UYUŞMAZLIĞI AŞKLARININ ÖNÜNE GEÇTİ

Son dönemlerde yaşadıkları aşk ile gündeme gelen Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç çiftinden ayrılık haberi gelmişti. Birbirlerine yakıştırılan çiftin ayrılığının nedeni ise hayranları tarafından merak edilmeye başlanmıştı. tv100'ün haberine göre; son dönemde ikilinin cephesinden sık sık fikir uyuşmazlığı nedeniyle kavga ettikleri ve Kaygılaroğlu’nun ayrılmak istediği iddiaları gündeme geldi. Geçen hafta sonu iplerin tamamen koptuğu ortaya çıktı.

Berrak Tüzünataç, ayrılık sonrası  arkadaşları Alican Yücesoy ve Ece Süskan ile soluğu Bodrum’da bir detoks merkezinde aldığı ortaya çıktı. Kaygılaroğlu ise ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni dizisi  'Erşan Kuneri'ye hazırlanırken kızı Ada ile vakit geçirdiği yaptığı paylaşımlar ile gözler önüne serildi.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT