1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üsküdar'da müzik ve komedi bir arada

Üsküdar'da müzik ve komedi bir arada

Nevmekân Sahil'de düzenlenen "Nev Nefes" programı buluşmasına dünyaca ünlü klarnet ustası Serkan Çağrı ve ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz konuk oldu. Gerçekleşen programda Serkan Çağrı eşsiz klarnet dinletisiyle kulakların pasını silerken komedyen Ceyhun Yılmaz ise salondakileri kahkahalar boğdu.

Üsküdar'da müzik ve komedi bir arada

Klarnet eşliğinde dinleyicilere müzik ziyafetini yaşatan ''Nev Nefes'' programı buluşması dünyaca ünlü klarnet ustası Serkan Çağrı ve ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’ı ağırladı. Nevmekân Sahil’de  gerçekleşen sohbet, müzik,kahkaha dolu buluşmaya Üsküdarlılar yoğun bir katılım gösterdi. 

Serkan Çağrı’nın konuğu olan Yılmaz, okuduğu şiirlerle izleyenlerin duygu dünyasına yolculuk yaptırırken, esprileriyle yüzleri güldürdü. Sahneye çıkar çıkmaz “Üsküdar çok güzel bir ilçe. Sık sık ziyaret ediyor ve hatta şu sıralar bu semtten ev bakıyorum” diyerek Üsküdarlıların alkışını aldı.

Üsküdar'da müzik ve komedi bir aradaÜsküdar'da müzik ve komedi bir arada

Program açılışını “Hasretinle Yandı Gönlüm” ile yapan Serkan Çağrı’nın eşsiz klarnet dinletisinin ardından, Ceyhun Yılmaz usta şairler Attila İlhan ve Nazım Hikmet’ten şiirler seslendirdi. Komedyenliğinin yanı sıra şiire olan sevdasıyla da tanınan, kendi şiir kitapları da bulunan Ceyhun Yılmaz, “Bu topraklar çok kıymetli şairler gördü. Her birini sevgiyle ve saygıyla, artık aramızda olmayanları da rahmetle anıyorum.” dedi.

Üsküdar'da müzik ve komedi bir arada

Usta klarnet sanatçısı Serkan Çağrı, Nev Mekân Sahil’de gerçekleşen gecede sahneyi meslektaşlarıyla da paylaşmayı ihmal etmedi. Amatör olarak klarnet çalan ve kendisinin hayranı olan iki genci sahneye davet ederek onların performansını izleyicilerle buluşturan Çağrı, misafirlerine müzik şöleni yaşatmış oldu.

Seyirciler de gece boyunca müziklerine hep bir ağızdan söyledikleri şarkılarla eşlik etti.

HABERE YORUM KAT