1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "Üsküdar’ı meydanlar şehri yapacağız"

"Üsküdar’ı meydanlar şehri yapacağız"

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kapalı Çarşı ve Merkez esnafı ile düzenlenen kahvaltı programında Üsküdar’ı meydanlar şehri yapacağını söyledi.

"Üsküdar’ı meydanlar şehri yapacağız"

Üsküdar Belediyesi tarafından Üsküdar Kapalı Çarşı ve Merkez esnafı ile düzenlenen kahvaltı programına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’de katıldı. 

Kahvaltı öncesi vatandaşlara konuşan Başkan Türkmen, “Sevgili hemşehrilerim kahvaltı buluşmamıza iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum, hoş geldiniz. Bu tarz buluşmalar ile vatandaşlarımızla tanışma, sorunları çözmek için bir fırsat elde ediyoruz. Biliyorsunuz ki Üsküdar sahili yeniden yapılandırarak Harem’den Üsküdar’a kadar yaklaşık 2 km’lik yaya yolları, bisiklet yolu ve dinlenme alanları düzenledik. Üsküdar’ı meydanlar şehri yapacağız. Üsküdar sahilden yeni belediye binamızın olduğu noktaya kadar olan bölümden bir meydan projesi daha ortaya çıkarttık. Eski belediyemizin olduğu noktaya da 1.000 araç kapasiteli bir otopark yapıyoruz. Aynı zamanda otoparkın üstüne de çok güzel bir meydan yapıyoruz. Gelecek 100 yıla Üsküdarımızın merkezi inşallah böyle şekillenecek.” diye konuştu.

Başkan Türkmen, kahvaltı sonrasında vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

HABERE YORUM KAT