1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Üstü ve ayakları kirli diye önce çocuğu indirdi, tepki gösteren kişiyi darbetti

Üstü ve ayakları kirli diye önce çocuğu indirdi, tepki gösteren kişiyi darbetti

Bursa'da meydana gelen olayda, özel halk otobüsü şoförü, üstü ve ayakları kirli olduğu için bir çocuğu bağıra çağıra otobüsten indirdi. Yaşanan bu olaydan sonra şoför kendisine tepki gösteren bir vatandaşı ise darbetti. Bu anlar kayıt altına alınırken, olay sosyal medyada büyük ses getirdi.

Bursa'da meydana gelen olayda, iddia edilene göre bir çocuk, üstü ve ayakları kirli bir şekilde otobüse binmek istedi. Otobüse bindikten sonra kartını okutan çocuk daha sonra otobüs içerisinde arka tarafa hareket etti ve ayaklarındaki çamur otobüse yayıldı. Çamurların otobüse yayıldığını gören şoför ise çocuğu bağıra çağıra aşağı indirdi. 

O sırada otobüste olan bazı yolcular ise duruma tepki gösterdi. Tepkilerin odağında olan otobüs şoförü daha sonra bir yolcunun üzerine yürüdü. Yanında bir yakını da olan şoför yolculardan birini darbetti ve boğazını sıktı. Yaşananlar ise başka bir yolcu tarafından kayıt altına alındı.

Bu video sosyal medyadan yayılırken şoföre birçok tepki geldi. Polis olayla ilgili olarak inceleme başlatırken, Bursa Belediyesi henüz bir açıklama yapmadı.   

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum